Proběhl první hokejový kemp s Antonínen Stavjaňou

Default sample caption text

První hokejový kemp za námi

Máme za sebou první hokejový kemp pod vedením Antonína Stavjaňi. Zúčastnilo se ho hned 15 mladých nadějných hráčů ve věku 10-15 let. Absolvovali dva intenzivní tréninky na ledě, přednášku a „suchý trénink“. Na ledě bylo hlavní téma dne „přihrávka“. Což obsahovalo techniku, najetí pro přihrávku, zpracování přihrávky. Cílem bylo projet škálu všech možných druhů přihrávek.
V salónku proběhla obědová pauza a přednáška na téma správná životospráva a vztahy v týmu, kterou vedl Antonín. Mezi tréninky si hráče převzala Barbora Jurová, se kterou proběhl „suchý“ trénink ve fitness zóně. Zaměřilo se na kompenzační cvičení v oblasti kyčlí a mobilitu páteře. Nechyběla ani cvičení s hokejkou, se kterou se učili správný pohyb a rozsah. Hlavním tématem byla prevence proti zranění.
Pro rodiče hráčů byla uskutečněna přednáška týkající se životosprávy dětí a vztah rodiče – trenér – hráč. Na trénincích jste spolu s Antonínem mohli vidět další zkušené trenéry jako: Roman Alexa, Lubomír Konečný, Jiří Podešva a Tomáš Frolo.
Dle slov Antonína Stavjani proběhl kemp na výbornou a již nyní se těší na další, který se uskuteční 17. 11. 2022. Více informací o následujícím kempu zveřejníme již brzy.
 
 
Hokejový kemp s Antonínem Stavjaňou