hotel .

O kapku lepší spánek

Okouzlující hotel inspirovaný beskydskou přírodou najdete přímo v Kapka resortu. Užijte si bohatou škálu aktivit, zábavy a odpočinku. Nebude vám stačit ani celý víkend na to, abyste si vše dosyta užili. Součástí ubytování je vstup do fitness centra a za zvýhodněné ceny si můžete odpočinout ve wellness zóně. V hotelové restauraci na vás po ránu čeká čerstvá bufetová snídaně a k večeru si můžete vybrat chutné jídlo, připravované našimi zkušenými kuchaři.

V hotelu najdete dohromady 18 pokojů: standardní dvoulůžkové pokoje, větší dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a jeden velký apartmán. Celková kapacita 72 lůžek dává možnost ubytování větších skupin na týmové soustředění, teambuildingy, rodinná setkání a tomu podobné příležitosti. V těchto případech lze využít zvýhodněných podmínek pobytu.

V roce 2024 pro ubytované wellness za poloviční cenu.

+420 703 14 52 51

check-in: 14:00 – 23:00 | check out: do 10:00

recepce@kapkaresort.cz

druhy pokojů .

dvoulůžkový pokoj .

Ve dvoulůžkovém pokoji (25 m2) se pohodlně vyspí až 4 lidi ( 2 dospělí a 2 děti). V pokoji je velká pohodlná manželská postel a rozkládací gauč pro dva. Zde budete mít klid pro práci, pracovní stůl a samozřejmě wi-fi připojení. Z vybavení v obývací části oceníte televizi a ledničku. V koupelně najdete sprchový kout.

apartmán .

Apartmá je větší než dvoulůžkový pokoj (45 m2) a pohodlně se v něm vyspí 1–4 lidi (2 dospělí a 2 děti). Kromě manželské postele je k dispozici rozkládací gauč a když nám dáte vědět, půjčíme vám postýlku pro menší děti. V koupelně na vás čeká vana pro příjemný odpočinek nebo sprcha pro rychlé osvěžení. V obývací části najdete ledničku, televizi a pracovní stůl. Wi-fi připojení bereme jako samozřejmost.

dvoulůžkový pokoj
s kuchyňkou .

Ve dvoulůžkovém pokoji (40 m2) se pohodlně vyspí až 4 lidi ( 2 dospělí a 2 děti). V pokoji je velká pohodlná manželská postel a rozkládací gauč pro dva. Kuchařští nadšenci ocení kuchyni s jídelním stolem, pracující zase prostorný stůl a stabilní wi-fi připojení. V obývacím koutě najdete k odpočinku i televizi.

pobytové balíčky .

Udělejte radost sobě, příbuzným nebo známým. Máme pro vás připravené pobytové balíčky se kterými využijete resort naplno. Na výběr máte tři typy balíčků, které si můžete rezervovat na jednu až tři noci.

Balíčky jsou dostupné pouze ve dnech neděle (příjezd) – čtvrtek (odjezd).

půjčovna elektrokol .

Jsme potěšeni, že máme konečně možnost vám zapůjčit elektrokola a vy tak můžete s lehkostí objevovat nádherné krajiny našeho regionu. Nabízíme kola značky 4E , která jsou dostupná v různých velikostech, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám. K dispozici máme také cyklistické helmy, které si můžete půjčit spolu s kolem. 

Pokud si nebudete vědět rady s výběrem tras a míst, kam vyrazit, neváhejte se obrátit na hotelovou recepci. Naši zaměstnanci vám s radostí poskytnou doporučení ohledně cyklistických tras a zajímavých míst v okolí, abyste mohli co nejlépe poznávat krásy Valašska. Kola zapůjčujeme pouze hotelovým hostům a zákazníkům z okresu Vsetín za poplatek 800 Kč/ den.