20. 4. 2024–9. 6. 2024

VK hokejová liga mládeže 2024 .

O lize

Chcete si zahrát dlouhodobou hokejovou ligu pro mládež v mimosezonním období? Pokud ano, tak jarní VK hokejová liga je skvělou příležitostí právě pro Vás.

Přihlásit se lze jako tým (minimálně 12 hráčů do pole, 1 brankář a trenér nebo vedoucí družstva, který tým vede po dobu utkání na střídačce). Tým může být tvořen hráči z jednoho nebo dvou ročníku narození.

Konference A bude tvořena týmy z ročníku 2014-2013 a konference B z ročníku 2012-2011. Každá konference bude tvořena 4 týmy, které mezi sebou odehrají 3 kola systémem každý s každým a následně podle umístění v tabulce proběhnou semifinálová utkání, která zaručí závěrečné zápasy, které rozhodnou o konečném pořadí v jarní VK hokejové lize pro mládež 2024. Každý tým má tedy zaručeno 11 utkání s hrací dobou 2×20 minut čistého času.

Nabízíme rovněž možnost přihlásit se jako volný hráč, který bude zařazen do VK týmu buď v konferenci A nebo konferenci B, podle tvého věku.

pravidla soutěže .

  • Rozbruslení před zápasem - 5 minut bez puků
  • Menší trest = 1 minuta
  • Vyšší trest = do konce třetiny
  • Trest ve hře = do konce třetiny + stop na následující zápas
  • V obou konferencích se hraje bez cílené hry tělem. Výjimkou je vzájemný pohyb dvou hráčů v přímé jízdě, ale s cílem první odebrat vždy puk ze strany napadajícího hráče.
  • Puk v síti - hra bez přerušení
  • Zakázané uvolnění - píská se POUZE tehdy, kdy hráč vyhodí puk přes všechny čáry (modrá, červená, modrá)

pořadí základní části .

1. Počet bodů | 2. Vzájemné zápasy | 3. Skóre | 4. Počet vstřelených branek

hodnocení
utkání .

v základní části .

Každá třetina bodovaná jako samostatný zápas (vítězství = 2 body, remíza = 1 bod, porážka = 0 bodů)

semifinálová utkání .

1-4 a 2-3, o 3. místo a finálový zápas

Hodnotí se výsledek z celého zápasu. Pokud bude remíza, následuje 5 minutové prodloužení systémem 3:3 a pokud se nerozhodne ani v prodloužení, budou následovat 3 nájezdy na každé straně.

rozlosování .

KONFERENCE A .

ročníky 2014-2013 (hokejově 5.+6.třída) / Mladší žáci TÝM VK, TÝM 2, TÝM 3, TÝM

Rozlosování

 

20. 04. 2024 / Sobota

2. zápas 15:00 – 16:00 (HC Valaši: VK White) – 1. kolo
3. zápas 16:15 – 17:15 (VK Black: HC Valaši) – 1. kolo

 

04. 05. 2024 / Sobota

1. zápas 15:00 – 16:00 (VK Black: Púchov) – Dohrávka 1.kola 1.zápasu

 

05. 05. 2024 / Neděle

5. zápas 12:30 – 13:30 (VK Black: VK White) – 1. kolo
6. zápas 13:45 – 14:45 (Púchov: HC Valaši) – 1. kolo
7. zápas 15:00 – 16:00 (VK Black: Púchov) – 2. kolo

 

19. 05. 2024 / Neděle

8. zápas 13:45 – 14:45 (HC Valaši: VK White) – 2. kolo
9. zápas 15:00 – 16:00 (VK Black: HC Valaši) – 2. kolo
10. zápas 16:15 – 17:15(Púchov: VK White) – 2 kolo

 

25. 05. 2024 / Sobota

11. zápas 13:45 – 14:45 (VK Black: VK White) – 2. kolo
12. zápas 15:00 – 16:00 (Púchov: HC Valaši) – 2. kolo
13. zápas 16:15 – 17:15 (VK Black: Púchov) – 3. kolo
14 zápas 17:30 – 18:30 (HC Valaši: VK White) – 3. kolo

 

02. 06. 2024 / Neděle

15. zápas 07:30 – 08:30 (VK Black: HC Valaši) – 3. kolo
16. zápas 08:45 – 09:45 (Púchov: VK White) – 3. kolo
17. zápas 12:30 – 13:30 (VK Black: VK White) – 3. kolo
18. zápas 13:45 – 14:45 (Púchov: HC Valaši) – 3 kolo
4. zápas 15:00 – 16:00 (Púchov: VK White) – Dohrávka 1.kola 4.zápasu

 

08. 06. 2024 / Sobota

19. zápas 07:30 – 08:30 Semifinále 1 (1-4)
20. zápas 08:45 – 09:45 Semifinále 2 (2-3)
21. zápas 10:00 – 11:00 Zápas o 3. Místo (tým, který prohraje semifinále 1 – tým, který prohraje semifinále 2)
22. zápas 11:15 – 12:15 Finálový zápas (výherce semifinále 1 – výherce semifinále 2)
Poznámka: Pořadatel turnaje si vyhrazuje možnost změny termínu zápasů

KONFERENCE B .

Ročníky 2012-2011 (hokejově 7.+8.třída) / Starší žáci TÝM VK, TÝM 2, TÝM 3, TÝM 4

Rozlosování

 

21. 04. 2024 / Neděle

1. zápas 12:30 – 13:30 (TÝM VK: Rachnateam) – 1. kolo
 
3. zápas 15:00 – 16:00 (TÝM VK: Kladiva) – 1. kolo

 

01. 05. 2024 / Středa

6. zápas 13:45 – 14:45 (Rachnateam: Kladiva) – 1. kolo

 

02. 05. 2024 / Čtvrtek

5. zápas 19:00 – 20:00 (TÝM VK: Púchov) – Dohrávka 1.kola 5.zápasu

 

04. 05. 2024 / Sobota

7. zápas 13:45 – 14:45 (TÝM VK: Rachnateam) – 2. kolo

 

05. 05. 2024 / Neděle

4. zápas 18:00 – 19:00 (Rachnateam: Púchov) – Dohrávka 1.kola 4.zápasu

 

18. 05. 2024 / Sobota

2. zápas 12:30 – 13:30 (Kladiva: Púchov) – Dohrávka 1.kola 2.zápasu
9. zápas 16:15 – 17:15 (TÝM VK: Kladiva) – 2. kolo
10. zápas 17:30 – 18:30 (Rachnateam: Púchov) – 2 kolo

 

24. 05. 2024 / Pátek

8. zápas 19:30 – 20:30 (Kladiva: Púchov) – Dohrávka 2.kola 8.zápasu

 

26. 05. 2024 / Neděle

11. zápas 15:00 – 16:00 (TÝM VK: Púchov) – 2. kolo
12. zápas 16:15 – 17:15 (Rachnateam: Kladiva) – 2. kolo
13 zápas 17:30 – 18:30 (TÝM VK: Rachnateam) – 3. kolo
14 zápas 18:45 – 19:45 (Kladiva: Púchov) – 3. kolo

 

01. 06. 2024 / Sobota

15. zápas 07:30 – 08:30 (TÝM VK: Kladiva) – 3. kolo
16. zápas 08:45 – 09:45 (Rachnateam: Púchov) – 3. kolo
17. zápas 11:15 – 12:15 (TÝM VK: Púchov) – 3. kolo
18. zápas 12:30 – 13:30 (Rachnateam: Kladiva) – 3 kolo

 

09. 06. 2024 / Neděle

19. zápas 07:30 – 08:30 Semifinále 1 (1-4)
20. zápas 08:45 – 09:45 Semifinále 2 (2-3)
21. zápas 12:30 – 13:30 Zápas o 3. Místo (tým, který prohraje semifinále 1 – tým, který prohraje semifinále 2)
22. zápas 13:45 – 14:45 Finálový zápas (výherce semifinále 1 – výherce semifinále 2)
 
Poznámka: Pořadatel turnaje si vyhrazuje možnost změny termínu zápasů

výsledky .

KONFERENCE A .

ročníky 2014-2013 (hokejově 5.+6.třída) / Mladší žáci TÝM VK, TÝM 2, TÝM 3, TÝM

KONFERENCE B .

Ročníky 2012-2011 (hokejově 7.+8.třída) / Starší žáci TÝM VK, TÝM 2, TÝM 3, TÝM 4

registrace .

Registrace již není možná, jelikož byla kapacita naplněna. Pro informace o náhradních místech nás prosím kontaktujte na e-mailu tomas.vavra@kapkaresort.cz / konecny@hc-vsetin.cz.

kontakty .


Tomáš Vávra
Kapka resort
+420 737 676 007
tomas.vavra@kapkaresort.cz


Lubomír Konečný
VHK Robe Vsetín
+420 736 128 121
konecny@hc-vsetin.cz