Kapka4ever II. ročník: výzva na kole 150 Km

pokořte výzvu na 150 km .

Milovníci cyklistiky a dobrodružství, pozor! Vrací se projekt Kapka4ever, a s ním i druhý ročník jedinečné terénní cyklistické výzvy, která prověří vaše limity. Jste připraveni vydat se na 150 km dlouhou jízdu krásným regionem Valašsko? Tato výzva není pro slabé srdce – čeká vás totiž 3 290 metrů převýšení a náročný terén, který vás zavede přes několik úchvatných míst a vrcholů.

Start i cíl této epické jízdy se nachází opět v Kapka resortu ve Lhotě u Vsetína. Trasa vás provede malebnými místy jako Semetín, Dušná, kolem přehrady Bystřička, přes Lázy, Hošťálkovou, až k rozhledně Doubrava. Na těchto místech nejenže načerpáte nové síly, ale také se pokocháte nádhernými výhledy, které Valašsko nabízí.

Celá výzva odstartuje 15. května 2024 a pokračovat bude až do 15. září 2024, což vám dává dostatek času, abyste se mohli na výzvu řádně připravit a zvolit si, kdy pro vás bude ideální čas ji zdolat.

Nejenže se jedná o skvělou příležitost, jak se postavit tváří v tvář výzvě, ale také skvělý způsob, jak prozkoumat jednu z nejkrásnějších částí České republiky na kole. Výzva je také skvělou šancí setkat se s dalšími cyklistickými nadšenci a sdílet společně zážitky z cesty.

Ať už jste zkušený cyklista nebo jednoduše hledáte novou výzvu, která vám pomůže překonat vaše dosavadní hranice, Kapka4ever je pro vás tou pravou volbou. 

Připravte se, nastudujte trasu, nastartujte své kolo a vydejte se na dobrodružství, které si zapamatujete na celý život!

Default sample caption text

trasa .

Trať je vedena po standardně používaných cyklotrasách, značených stezkách a veřejných komunikacích. Trasa výzvy prochází charakteristickou valašskou krajinou která je protkána množstvím cest různých povrchů. Celková náročnost, s přihlédnutím na překonání výškových metrů a k délce trasy, je značná.

Účastníci absolvují trasu výzvy na vlastní nebezpečí.

Kapka4ever_Mapa výzvy
Default sample caption text

přihlášení do výzvy .

  • Účastník výzvy se registruje v aplikaci Kapka4rever 2024.
  • V okamžiku startu sejme kód startovní branky a absolvuje trať.
  • Na trati je 10 waypointů (včetně cílového), zde se již nemusí snímat QR kódy, stačí bodem projet a aplikace průjezd zaznamená.
  • V cíli u resortu Kapka potvrdí příjezd poslední waypoint, který se nachází u recepce resortu.
  • Vyplní formulář v aplikaci a odešle. Odeslání formuláře není možné bez projetí všech traťových bodů. Celkem 11.
  • Po získání posledního WP a odeslání formuláře, ukážete na recepci Kapka resortu projeté body a převezmete odměnu v podobě pamětní medaile.
Kapka4ever_medaile

Stejně jako loni budeme rádi, pokud s námi budete sdílet váš fotoreport z cesty. V případě zaslání svých fotek, zároveň udělujete souhlas, že mohou být použity pro vytvoření pamětní desky a také pro reportáže a materiály z této události. Úspěšní absolventi Kapky4ever budou zveřejněni na pamětné tabuli na zdi Kapka resortu i s fotkami z výzvy.  Úspěšný absolvent třech ročníků této výzvy získá Zlatou kapku.

Těšíme se na vaši účast a na všechny úžasné příběhy, které spolu napíšeme v roce 2024 pod širým nebem Valašska.

Absolvováním trasy výzvy nevzniká právní nárok na ceny.

Default sample caption text

start .

start_Kapka4ever
Default sample caption text

poslední waypoint .

Cíl Kapka4ever
Default sample caption text

podmínky výzvy .

K absolvování tratě Kapky4ever je nutno použít jízdní kolo. Jestli účastník použije k absolvování tratě kolo s pomocných elektrickým pohonem, či nikoli není rozhodující. Při poruše kola během pokusu může dojít k výměně části nebo celého kola.

Nezapočítá se absolvování tratě na stroji se spalovacím motorem nebo na e motocyklu.

Kapka4rever je především určena pro jezdce na elektrokolech, a proto jsou vyhlášeny jen dvě kategorie: muži a ženy.

logo valassko
4E logo

newsletter .

Mějte přehled o každé kapce. Přihlaste se k newsletteru a dozvíte se jako první o všech plánovaných akcích, událostech, akčních nabídkách a slevách.