Kapka Holky: Unikátní tréninkový koncept

Kapka Holky: Unikátní Tréninkový Koncept


PŘIHLÁŠENÍ NA TRÉNINKY . INFORMACE

sobota 25.5. 12:30-13.30

sobota 15.6. 12:30-13:30

+420 601 540 571

michal.nedbalek@kapkaresort.cz

kapka_led | vividhockey

Kapka holky

Sportovní růst a osobnostní rozvoj jsou klíčovými prvky úspěšného sportovce. Když se tyto dva aspekty spojí v jedno, vznikají programy, které mohou skutečně změnit život. Jedním z těchto programů je „Kapka Holky,“ inovativní tréninkový koncept zaměřený na hokejový trénink pro dívky. Tento jedinečný projekt nejenže podporuje ženský sport, ale také se soustředí na celkový rozvoj osobnosti a sebevědomí mladých hráček.

 

VIVID Hockey: Filozofie, která nás inspiruje

Kapka Holky je výsledkem úzké spolupráce s VIVID Hockey, vedené zkušenými trenéry Petrem Čajánkem, Ondřejem Veselým a Dušanem Bařicou. Filozofie VIVID Hockey je jednoduchá, avšak hluboká: Cílem programu je vytvářet prostředí, které vede děti, hráče
a rodiče nejen k hokejovému, ale hlavně osobnostnímu rozvoji.

,,Naše klienty považujeme za své studenty. Učíme je objevovat, poznávat, hledat vlastní řešení a překonávat překážky. Sport bereme jako prostředek k růstu a formování osobnosti, a proto se nezaměřujeme pouze na tréninky na ledě. Základním kamenem je pro nás nejen pohybový, ale i mentální rozvoj našich klientů,” přibližuje myšlenku programů VIVID hockey Petr Čajánek.

Individuální přístup a týmová souhra

Tréninkový program „Kapka Holky“ pracuje s individualitou každého jedince, která je ale vždy směřována k součinnosti a spolupráci, tedy k celku. Během lekcí se trenéři snaží odhalovat nedostatky v bruslení a postupně je opravovat. Pracují na mobilitě, stabilitě, jemnosti a chytrosti, což jsou dovednosti, které hráčkám umožňují rozvíjet rychlost, šikovnost a prožitek ze hry. Tím se zlepšuje celková výkonnost.

Podpora ženského sportu

Kapka Holky nejsou jen o hokeji; je to o podpoře ženského sportu jako celku. Dívky, které se účastní tohoto programu, získávají nejen sportovní dovednosti, ale také se učí, jak být sebevědomými a rozhodnými lidmi. Tento komplexní přístup zajišťuje, že hráčky budou připraveny nejen na hřiště, ale i na život.

Závěr

Tento program by měl být také cestou, která vede mladé sportovkyně k rozvoji nejen jejich sportovních dovedností, ale také jejich osobnosti a sebevědomí. Díky spolupráci s VIVID Hockey se projekt stává jedinečným příkladem toho, jak lze sport využít k celkovému růstu a úspěchu.

Pokud hledáte hokejový trénink pro dívky, který nabízí víc než jen techniku a fyzickou kondici, pak jsou Kapka Holky tou správnou volbou. Připojte se k nám a objevte, co všechno můžete dosáhnout na ledě i mimo něj.

ukázkové tréninky

sobota 25.5. 12:30-13.30 | sobota 15.6. 12:30-13:30

Od září v pravidelném čase: každý čtvrtek od 18:00-19:00

kalendář akcí .

kalendář akcí