led .

Ledová plocha

K zimě i k resortu kapka neodmyslitelně patří jedna věc – sport na naší ledové ploše. Slouží profesionálním i nadšeným sportovcům, (nejen) děti mají příležitost navštěvovat kroužky a tréninky, pro širokou veřejnost máme otevřeno také. Podívejte se na rozpis a najděte si volnou chvíli, třeba pro svůj večírek, teambuilding nebo tematickou oslavu.

+420 737 676 007 (PO–PÁ: 8:00–16:00) 

+420 601 540 571 v případě pronájmu ledové plochy

Dle: rozpis ledu

tomas.vavra@kapkaresort.cz

Broušení bruslí: PO–PÁ: 12:00–20:00, SO–NE: 9:00–12:00

 

kalendář akcí .

kalendář akcí


možnosti
ledu .

veřejnost .

Brusle nebudou ležet v koutě! Využijte volnou ledovou plochu pro veřejnost. Pro milovníky bruslení během sezóny pravidelně otevíráme led každý víkend. V našem resortu si můžete vaše brusle nechat nabrousit, případně je vám k dispozici naše půjčovna bruslí. 

PO–NE: Sledujte dle rozpisu

 

školy .

Bruslení s Kapkáčem – Pro mateřské, základní, ale i střední školy nabízíme kurzy bruslení tzv. „na klíč“. Jedná se o skupinovou výuku bruslení pro začátečníky i pokročilé děti a studenty, která probíhá pod vedením našich zkušených instruktorů.

pronájem
ledu .

Uspořádejte tematický večírek, soukromý trénink, netradiční oslavu nebo s kolegy vyrazte na teambuilding a trochu se protáhněte. Pronajmeme vám ledovou plochu, poskytneme osvětlení, hudbu a pokud budete chtít, tak i občerstvení. Využijte skvělou příležitost, jak strávit volný čas.

bruslení s hokejkou .

A pokud si chceš jít trochu zařádit i s hokejkou a pukem, je tady pro tebe veřejné bruslení s hokejkou! Hraje se na šířku hokejového hřiště, bez brankářů, zákaz zvedat puk(nadnášky) a hrát tělem. V případě záměrného porušení těchto pravidel bude dotyčný vyloučen a opustí led bez náhrady!

PO–NE: Sledujte dle rozpisu

hobby hokejový
trénink .

Hokejový hobby trénink pro hráče nabízí jednotlivé lekce, které jsou určeny pro hokejové nadšence amatérské hobby ligy. Pod vedením zkušeného trenéra Tomáše Vávry, držitele hokejové licence „B“, se zaměříme na rozvoj Vašich individuálních hokejových dovedností. Používáme moderní tréninkové pomůcky, při kterých dokážete posunout své limity zase o něco dál. Při tréninku jsou brankáři zajištěni. V rámci tréninku také nabízíme kruhový trénink, který se koná v jóga sále vždy před tréninkem od 19:00.

PO: 20:00–21:00 (suchý trénink 19:00–19:30)

PO–NE: Sledujte dle rozpisu

škola
bruslení .

Škola bruslení je určená jak pro děti tak dospělé. Slouží ke zlepšení bruslařských dovedností pod vedením instruktorů bruslení. Nahlášení účasti na ledovaplocha@kapkaresort.cz.

Dle: rozpis ledu

 

pořádání hokejových
kempů .

nabízíme možnost jedno či vícedenního kempu nebo soustředění. Kromě kvalitního zázemí okolo ledové plochy můžeme nabídnout vše pod jednou střechu. U nás můžete využít ubytování, kvalitního celodenního stravovaní, před a po tréninková příprava v podobě finess, yóga sálu, kardiozóny, venkovního multi hřiště, fotbalové travnaté hřiště. Regenerace po náročném tréninkovém dni v podobě wellness, masáží, kryo, či fyzioterapie.

pořádání krasobruslařských
kempů .

vybavení jako u hokeje. Umíme vytvořit skvělé zázemí pro krasobruslařské potřeby. Už nemusíte mrznout na starých zimních stadionech. Flexibilně umíme připravit požadovanou teplotu, která je vyšší než při hokejových trénincích a umíme je udržet po dobu vašeho soustředění, z důvodu kvalitního zateplení haly.

Bauer shop .

Bauer shop se nachází ve vestibulu u ledové plochy. Naleznete zde kompletní nabídku hokejové výstroje pro hráče všech kategorií. Standartní otevírací doba může být rozšířena dle zápasů a akcí na ledové ploše.

+420 703 14 52 52

PO–PÁ: 11:00–18:00 | SO: 9:00–18:00 | NE: 14:00–18:00

obchodbauer@kapkaresort.cz

 

infokoutek .  

Bezpečnostní pokyny

Vstup na ledovou plochu je na vlastní nebezpečí, tudíž doporučujeme:

~ Nosit přilbu. U dětí to platí trojnásob. V případě že přilbu doma nemáte, máte možnost si jí u nás zapůjčit. 

~ Mezi další preventivní opatření můžou patřit: Silnější rukavice, chrániče na kolena a lokty. 

 

Ztracené věci

Pokud jste si u nás něco zapomněli, tak vše uchováváme. Věci můžete nalézt v Bauer shopu nebo na pultu vedle Bauer shopu.

užívání hokejek

Na veřejném bruslení skrz bezpečnost užívání hokejek zakázáno. V případě zájmu máme pro Vás nachystané řešení a to je bruslení s hokejkou každou sobotu a neděli od 15:30 až 16:30.

Užívání vybavení

Pro vaše děti máme nachystány vedle hřiště oranžové branky, které si můžete dle libosti půjčovat.

o ledové ploše .

Žijeme ve 21. století a lidé očekávají určitou úroveň servisu. Ten jim může KAPKA resort nabídnout. Chtěli bychom sportovcům dát možnost celoročně využívat ledovou plochu a pracovat na svých dovednostech. Stejně tak i široké veřejnosti prostor užít si radovánek na ledě.

Antonín Stavjaňa
Antonín Stavjaňa

ceník veřejného bruslení .

Bruslení s hokejkou - dítě do 15 let
100 Kč
Bruslení s hokejkou - dospělý
150 Kč
Bruslení s hokejkou - Rodinné vstupné
100 Kč/os.
veřejné bruslení - dospělý
80 Kč
veřejné bruslení - dítě do 15 let
50 Kč
veřejné bruslení - rodina (2+2)
200 Kč
TP, ZTP, ZTP/P
50% SLEVA
Permanentka 10 vstupů - dospělý
640 Kč
Permanentka 10 vstupů - dítě do 15 let
400
zapůjčení páru bruslí (Vel. 26–47) disponujeme 115 ks.
100 Kč
zapůjčení helmy
100 Kč
broušení bruslí - běžné
100 Kč
nabroušení nových bruslí
150 Kč
*Vratná záloha za půjčení bruslí nebo helmy
200 KČ

*zálohu přijímáme pouze v hotovosti

poptávka ledu .

    newsletter .

    Chcete mít o nás aktuální informace a přehled o plánovaných akcích a událostí? Dostávat akční nabídky a slevy? Neváhejte se přihlásit k odběru. Zásady zpracování osobních údajů.