hotel .

O kapku lepší spánek

Okouzlující hotel inspirovaný beskydskou přírodou najdete přímo v Kapka resortu. Užijte si bohatou škálu aktivit, zábavy a odpočinku. Celý víkend vám nebude stačit nato, abyste si vše pořádně užili. Součástí ubytování je vstup do fitness centra a za zvýhodněné ceny se můžete zrelaxovat ve wellness zóně. V hotelové restauraci na vás po ránu čeká čerstvá bufetová snídaně a k večeru si můžete vybrat chutné jídlo, připravované našimi zkušenými kuchaři.

V hotelu najdete dohromady 18 pokojů: standardní dvoulůžkové pokoje, větší dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a jeden velký apartmán. Celková kapacita 72 hostů dává možnost ubytování větších skupin na týmové soustředění, teambuildingy, rodinná setkání a podobné příležitosti. V těchto případech lze využít zvýhodněných podmínek pobytu.

V roce 2023 pro ubytované wellness za poloviční cenu.

+420 703 14 52 51

check-in: 14:00 – 23:00 | check out: do 10:00

recepce@kapkaresort.cz

druhy pokojů .

dvoulůžkový pokoj .

Ve dvoulůžkovém pokoji (25 m2) se pohodlně vyspí 1-4 lidí ( 2 dospělí a 2 děti). Jeden člověk se může rozvalovat na velké manželské posteli, a zbytek kromě ní využijí i rozkládací gauč. V pokoji budete mít klid pro práci, pracovní stůl a samozřejmě wi-fi připojení. Z vybavení v obývací části oceníte televizi a ledničku. V koupelně najdete sprchový kout.

apartmán .

Apartmá je větší než dvoulůžkový pokoj (45 m2) a pohodlně se v něm vyspí 1–4 lidi (2 dospělí a 2 děti). Kromě manželské postele je k dispozici rozkládací gauč a když nám dáte vědět, půjčíme vám postýlku pro menší děti. V koupelně na vás čeká vana pro příjemný odpočinek nebo sprcha pro rychlé osvěžení. V obývací části najdete ledničku, televizi a pracovní stůl. Wi-fi připojení bereme jako samozřejmost.

dvoulůžkový pokoj
s kuchyňkou .

Ve dvoulůžkovém pokoji (40 m2) se pohodlně vyspí 1–4 lidi (2 dospělí a 2 děti). Jeden člověk se může rozvalovat na velké manželské posteli, čtyři lidi kromě ní využijí i rozkládací gauč. Kuchařští nadšenci ocení kuchyni s jídelním stolem, pracující zase pracovní stůl a stabilní wi-fi připojení. V obývacím koutě najdete k odpočinku i televizi.

pobytové balíčky .

Udělejte radost sobě, příbuzným nebo známým. Máme pro vás připravené poukazy, pobytové balíčky se kterými využijete resort naplno. Na výběr budete mít ze tří druhů: Balíček wellness, wellness plus a deluxe. Balíčky jsou dostupné pouze v dny NE–ST.

Pobytový balíček wellness zaměřený na wellness
pobytový balíček ve Lhotě u Vsetína
Pobytový balíček wellness plus pro Váš maximální komfort a pohodlí

newsletter .

Mějte přehled o každé kapce. Přihlaste se k newsletteru a dozvíte se jako první o všech plánovaných akcích, událostech, akčních nabídkách a slevách.