led .

Ledová plocha

K zimě i k resortu kapka neodmyslitelně patří jedna věc – sport na naší ledové ploše. Slouží profesionálním i nadšeným sportovcům, (nejen) děti mají příležitost navštěvovat kroužky a tréninky, pro širokou veřejnost máme otevřeno také. Podívejte se na rozpis a najděte si volnou chvíli, třeba pro svůj večírek, teambuilding nebo tematickou oslavu.

+420 703 145 288

+420 601 540 571 pouze v případě pronájmu ledové plochy

Dle: rozpis ledu

ledovaplocha@kapkaresort.cz

Broušení bruslí: PO–PÁ: 12:00–20:00, SO–NE: 9:00–12:00

 

kalendář akcí .

kalendář akcí
 • VK JARNÍ HOKEJOVÁ LIGA MLÁDEŽE: UKONČENÍ

  V průběhu sedmi týdnů se lední hokej stal hlavní vášní mnoha mladých hráčů, jejich trenérů a rodičů, kteří se zúčastnili prvního ročníku VK jarní hokejové ligy mládeže. S radostí můžeme říci,...
  Číst více
 • Odpoledne s VHK na Kapce

  Přijďte v pátek 14. června na Kapku a zažijte Odpoledne s VHK! Těšít se můžete na bohatý program pro celou rodinu.
  Číst více
 • Kapka Holky: Unikátní tréninkový koncept

  Sportovní růst a osobnostní rozvoj jsou klíčovými prvky úspěšného sportovce. Když se tyto dva aspekty spojí v jedno, vznikají programy, které mohou skutečně změnit život. Jedním z těchto programů je "Kapka...
  Číst více
 • Školní výlet v KAPKA resortu

  Školní výlet je pro děti vždycky vzrušující zážitek. Kapka resort nabízí skvělou možnost, jak prožít nezapomenutelný den plný zábavy a aktivit. Pro výlety škol a mateřských škol je náš resort ideální...
  Číst více
 • VK ICE SKILLS KEMP

  Jarní prázdniny už se neúprosně blíží, a tak přicházíme s nabídkou Jarního prázdninového VK ICE SKILLS KEMPU, který bude pořádán pro vaše děti! Od 19. února do 23. února 2024 přinášíme...
  Číst více
 • Vánoční bruslení na Kapce

  Vánoční kouzlo, radost na ledě, perníčky a svařák! Svátky jsou již za rohem a my jsme tu pro vás s tím nejlepším, co Vánoce nabízejí. Z ledové plochy se na toto...
  Číst více
 • VK ice skills vol.2

  26. 10.–27. 10. 2023: Pro mladé hokejisty máme připravený dvoudenní program, který bude pod taktovkou Tomáše Vávry, Lubomíra Konečného a Zbyňka Žabčíka.
  Číst více
 • Halloween na ledě

  Na Kapku znovu přichází strašení! Přijďte se s námi pobavit na ledové ploše. Oblečte se do svých nejstrašidelnějších kostýmů a připravte se na zábavu plnou hudby, světelných efektů a zúčastněte se...
  Číst více
 • Ledové hry na Kapce s VZP pojišťovnou

  7. 10. - Kamarádi, bruslení, hry a spousta zábavy! To zažiješ na ledových hrách u nás na Kapce. Přijď se bavit a zasoutěžit si v různých disciplínách. Těšit se můžeš na maskota...
  Číst více


možnosti
ledu .

veřejnost .

Brusle nebudou ležet v koutě! Využijte volnou ledovou plochu pro veřejnost. Pro milovníky bruslení během sezóny pravidelně otevíráme led každý víkend. V našem resortu si můžete vaše brusle nechat nabrousit, případně je vám k dispozici naše půjčovna bruslí. 

PO–NE: Sledujte dle rozpisu

 

školy .

Bruslení s Kapkáčem – Pro mateřské, základní, ale i střední školy nabízíme kurzy bruslení tzv. „na klíč“. Jedná se o skupinovou výuku bruslení pro začátečníky i pokročilé děti a studenty, která probíhá pod vedením našich zkušených instruktorů.

pronájem
ledu .

Uspořádejte tematický večírek, soukromý trénink, netradiční oslavu nebo s kolegy vyrazte na teambuilding a trochu se protáhněte. Pronajmeme vám ledovou plochu, poskytneme osvětlení, hudbu a pokud budete chtít, tak i občerstvení. Využijte skvělou příležitost, jak strávit volný čas.

bruslení s hokejkou .

A pokud si chceš jít trochu zařádit i s hokejkou a pukem, je tady pro tebe veřejné bruslení s hokejkou! Hraje se na šířku hokejového hřiště, bez brankářů, zákaz zvedat puk(nadnášky) a hrát tělem. V případě záměrného porušení těchto pravidel bude dotyčný vyloučen a opustí led bez náhrady!

PO–NE: Sledujte dle rozpisu

hobby hokejový
trénink .

Hokejový hobby trénink pro hráče nabízí jednotlivé lekce, které jsou určeny pro hokejové nadšence amatérské hobby ligy. Pod vedením zkušeného trenéra Tomáše Vávry, držitele hokejové licence „B“, se zaměříme na rozvoj Vašich individuálních hokejových dovedností. Používáme moderní tréninkové pomůcky, při kterých dokážete posunout své limity zase o něco dál. Při tréninku jsou brankáři zajištěni. V rámci tréninku také nabízíme kruhový trénink, který se koná v jóga sále vždy před tréninkem od 19:00.

PO: 20:00–21:00 (suchý trénink 19:00–19:30)

PO–NE: Sledujte dle rozpisu

vivid
hockey .

Spolupráce Kapka resortu a Vivid hockey. Spojujeme vášeň pro hokej s individuálním přístupem k rozvoji hráčů. S Ondřejem Veselým, Dušanem Bařicou a Petrem Čajánkem v čele programu se zaměřujeme nejen na zdokonalení hokejových dovedností, ale také na celkový osobnostní růst jedince. Společně tvoříme prostředí podporující mladé hokejisty, ale i jejich rodiče. Připojte se k nám na cestě k dosažení nejlepší verze sebe sama.

Kapka
holky.

Přijďte se připojit k Kapka resort a Vivid hockey na speciálních trénincích určených výhradně pro hokejové nadšenkyně. Pod vedením zkušených trenérů Petra Čajánka a Ondřeje Veselého budou mladé slečny mít možnost rozvíjet svůj hokejový potenciál a zdokonalovat své dovednosti. V ryze dívčím kolektivu.

pořádání krasobruslařských
kempů .

Vybavení jako u hokeje. Umíme vytvořit skvělé zázemí pro krasobruslařské potřeby. Už nemusíte mrznout na starých zimních stadionech. Flexibilně umíme připravit požadovanou teplotu, která je vyšší než při hokejových trénincích a umíme je udržet po dobu vašeho soustředění, z důvodu kvalitního zateplení haly.

pořádání hokejových
kempů .

Nabízíme možnost jedno či vícedenního kempu nebo soustředění. Kromě kvalitního zázemí okolo ledové plochy můžeme nabídnout vše pod jednou střechu. U nás můžete využít ubytování, kvalitního celodenního stravovaní, před a po tréninková příprava v podobě finess, yóga sálu, kardiozóny, venkovního multi hřiště, fotbalové travnaté hřiště. Regenerace po náročném tréninkovém dni v podobě wellness, masáží, kryo, či fyzioterapie.

Bauer shop .

Bauer shop se nachází ve vestibulu u ledové plochy. Naleznete zde kompletní nabídku hokejové výstroje pro hráče všech kategorií. Standartní otevírací doba může být rozšířena dle zápasů a akcí na ledové ploše.

+420 703 14 52 52

PO–PÁ: 14:00–19:00 | SO–NE: 9:00–19:00

obchodbauer@kapkaresort.cz

 

infokoutek .  

Bezpečnostní pokyny

Vstup na ledovou plochu je na vlastní nebezpečí, tudíž doporučujeme:

~ Nosit přilbu. U dětí to platí trojnásob. V případě že přilbu doma nemáte, máte možnost si jí u nás zapůjčit. 

~ Mezi další preventivní opatření můžou patřit: Silnější rukavice, chrániče na kolena a lokty. 

 

Ztracené věci

Pokud jste si u nás něco zapomněli, tak vše uchováváme. Věci můžete nalézt v Bauer shopu nebo na pultu vedle Bauer shopu.

užívání hokejek

Na veřejném bruslení skrz bezpečnost užívání hokejek zakázáno. V případě zájmu máme pro Vás nachystané řešení a to je bruslení s hokejkou každou sobotu a neděli od 15:30 až 16:30.

Užívání vybavení

Pro vaše děti máme nachystány vedle hřiště oranžové branky, které si můžete dle libosti půjčovat.

o ledové ploše .

Žijeme ve 21. století a lidé očekávají určitou úroveň servisu. Ten jim může KAPKA resort nabídnout. Chtěli bychom sportovcům dát možnost celoročně využívat ledovou plochu a pracovat na svých dovednostech. Stejně tak i široké veřejnosti prostor užít si radovánek na ledě.

Antonín Stavjaňa
Antonín Stavjaňa

ceník veřejného bruslení .

Bruslení s hokejkou - dítě do 15 let
100 Kč
Bruslení s hokejkou - dospělý
150 Kč
Bruslení s hokejkou - Rodinné vstupné
100 Kč/os.
veřejné bruslení - dospělý
90 Kč
veřejné bruslení - dítě do 15 let
60 Kč
veřejné bruslení - rodina (2+2)
220 Kč
TP, ZTP, ZTP/P
50% SLEVA
Permanentka 10 vstupů - dospělý
640 Kč
Permanentka 10 vstupů - dítě do 15 let
400 Kč
zapůjčení páru bruslí (Vel. 26–47) disponujeme 115 ks.
100 Kč
zapůjčení helmy
100 Kč
broušení bruslí - běžné
100 Kč
broušení bruslí - specializované
200 Kč
nabroušení nových bruslí
150 Kč
*Vratná záloha za půjčení bruslí nebo helmy
200 KČ

*zálohu přijímáme pouze v hotovosti

poptávka ledu .