fitness .

O kapku více síly

Rozpohybujte se ve třech částech naší fitness zóny. V kardio zóně se rozehřejete, ve fitness části posílíte a v jóga sálu se zklidníte. Každý si najde to své. Účastnit se můžete také pravidelných lekcí nebo vyzkoušet naše zkušené trenéry. Celou fitness sekci jsme vytvořili ve spolupráci s 3D fitness

s.r.o., abychom vyladili každý detail. Využijte vnitřní i venkovní prostory, kde zasportujete na multifunkčním nebo workoutovém hřišti.

Za cenu 100 korun máme pro Vás na recepci připravenou „30ti denní sportovní výzvu.“

+420 703 14 52 51

ÚT,ČT: 6:30 – 21:00 | PO, ST, PÁ: 7:00 – 21:00 | SO, NE: 9:00 – 21:00

recepce@kapkaresort.cz

kalendář akcí .

kalendář akcí
 • Dottera Days vol. 2

  Další pokračování dōTERRA days 10. 11.–11. 11. Program nabídne dvoudenní zážitek plný skupinových lekcí, wellness, saunových rituálů a přednášek na téma spojená s ženským zdravím a esenciálními oleji.
  Číst více
 • Posílení imunity s balíčkem „pro imunitu“

  Podpora imunitního systému v přechodném období s našim balíčkem "pro imunitu".
  Číst více
 • Ukončení prázdnin na Kapce

  Srdečně Vás zveme na finále léta - Ukončení prázdnin na Kapce. Připravili jsme pro Vás den plný radosti a vzrušení, který spojí všechny prvky zábavy pro celou rodinu. 
  Číst více
 • Kapka4ever: výzva 150 km na kole

  Je náročná terénní výzva sportovcům a zdatným amatérským cyklistům. Jedná se o zdolání 150 km dlouhého okruhu Valašskem během 24 hodin, který prochází několika vyhlášenými lokalitami a vrcholy. Převýšení na trati...
  Číst více
 • Jóga víkend s Irmou

  Přijměte pozvání na podzimní jógový víkend plný relaxace, sebeobjevování a harmonie v našem prostředí na Kapce. Tento víkend bude naplněn jóga lekcemi, přednáškou o těle, mysli a dechu, a samozřejmě chvilkami...
  Číst více
 • Sportovní dny pro děti

  Sportovní dny pro vaše děti! Pokud hledáte něco trochu jiného, než jsou příměstské tábory, máme pro Vás jinou variantu ve formě jednodenních aktivit. Zapojte Vaše děti do nového kolektivu. O děti se...
  Číst více
 • Sportovní den vol. 2

  Máme pro vás skvělou zprávu! Po uplynulém prvním sportovním dni jsme se rozhodli uspořádat jeho pokračování - Sportovní den vol. 2! Připravte se na další skvělou dávku sportu, zábavy, autů a...
  Číst více
 • Odpoledne s VHK na Kapce

  Pro všechny fanoušky, partnery a děti chystáme odpoledne s VHK na Kapce. V pátek 16. června budete moci u nás potkat celý aktuální A-tým Valachů a taky trenéry a vedení VHK....
  Číst více
 • Dětské hry s hosty Betty&Vojtou

  Pěkné a teplé dny se již blíží a my chystáme pro Vaše děti hry s Kapkáčem! Uskuteční se 3. 6. od 9.00 na našich venkovních sportovištích! Tento den bude plný různých...
  Číst více

vnitřní sály .

fitness zóna .

Srdcem fitness zóny je robustní OCTAGON. Najdete tu kladkové stroje, závaží a další pomůcky pro cvičení, které rozpumpují vaše srdce a posílí tělo.

kardio sál .

Rozvíjejte svou vytrvalost, zahřejte tělo, nastartujte se. V kardio zóně si vyberete mezi běžeckými pásy, schody, veslem, airbiky, rotopedy a dalšími stroji, které vás připraví na cvičení nebo náročný den.

jóga sál .

V jóga sále pravidelně probíhají skupinové a individuální lekce pod taktovkou našich oblíbených trenérů. Přihlaste se pomocí telefonátu nebo na místě, pokud kapacity dovolí. Rádi vás uvidíme!

multifunkční hřiště .

Na multifunkčním hřišti s umělým povrchem si zahrajete fotbal, basketbal, streetball, házenou, florbal, volejbal, inline hokej nebo si třeba jen dáte kondiční trénink. Rozlišováky, branky, míče a další vybavení rádi zapůjčíme a v případě potřeby zarezervujeme celé hřiště. Stačí se nám ozvat.

30ti denní
výzva .

Zapojte se do výzvy i Vy! Máme pro Vás nachystanou 30ti denní výzvu pro Vaši lepší kondici. Výzva obsahuje: aktivity na jednotlivé dny, smoothie(recepty), vzorový jídelníček, zásady stravování. Výzva je k dostání na recepci za 100 Kč.

rozpis lekcí .

REZERVACE MOŽNÉ TELEFONICKY NA ČÍSLE 703 14 52 51

telefonická rezervace možná od 6:00–23:00

minimální počet účastníků na lekci: 2

 

o lekcích .

Osobní trénink, trénink dvojic/ trojic

Individuální trénink s trenérem vytvořený dle cílů klienta/ů.

Kruhový trénink

Vysokointenzivní intervalové cvičení, kde se na jednotlivých stanovištích procvičí celé tělo. Obsahuje silovější prvky než např. HIIT/ TABATA.

HIIT

Trénink určený pro zlepšení fyzické kondice, zvyšuje metabolismus, zlepšuje metabolismus tuků. Jedná se o kombinaci kardio- silového tréninku. Zásadní výhodou je, že ke spalování tuků nedochází pouze při cvičení, ale i po něm. Při cvičení se střídají intervaly s vysokou a nízkou zátěží, nebo úplným odpočinkem.

Tabata

Intervalové cvičení, zaměřeno především na kardiovaskulární systém – zlepšení fyzické kondice, vytrvalosti. Cvičí se nejčastěji v intervalech 2:1 (work-rest) – např. 20 s cvičení + 10 s odpočinku.

Cvičení pro seniory

Kompenzační cvičení

Soubor protahovacích, uvolňovacích a posilovacích cviků, které mají za úkol kompenzovat patologie na pohybovém aparátu.

Fyzio cvičení

Cvičení pod dohledem fyzioterapeuta.

Funkční trénink

Funkční trénink je systém pro rozvoj síly, flexibility, kondice a zdraví, který praktikuje cvičení ve všech rovinách těla. Soustředí se na základní pohyby, hluboký stabilizační systém a vyrovnávání základních svalových dysbalancí (nevyváženosti).

Kalistenika

Cvičení s vlastní váhou, zaměřeno na základní cviky – shyb, klik, dřep, cviky na střed těla, stojka a jejich progrese / degrese (= zlehčené a ztížené varianty). Cvičení je vhodné pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé.

TRx

Cvičení na závěsném systému, nástroj pro efektivní odcvičení celého těla. Vhodné pro muže i ženy.

Morning flow

Cvičení zaměřené na mobilitu a flexibilitu. Obsahuje prvky jógy, kompenzačního tréninku a cvičení středu těla.

Jóga pro zdraví

důraz na provádní jógových pozic dle principů zdravého tělesného pohybu. Posilování hlubokého stabilizačního systému, uvolňování a protažení zkrácených svalů, posilování svalů s tendencí ochabovat. Celková kondice a nácvik zdravých tělesných návyků. Přispívá k úlevě od bolesti zad, stresu a únavy. Relaxace s hudbou a aroma vůní na závěr. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Relaxační jóga

Záměrem je uvolňování svalů a napětí v těle pomocí dechu a vědomé pozornosti v jógových pozicích, zklidnění mysli, zmírnění únavy či vyčerpání a příprava na poklidný večer a spánek. Závěrečná relaxace s doprovodem jemné hudby a příjemné aroma vůně. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Ranní jóga

Svěží ranní probuzení těla s pozdravem slunci. V jógových ásánách postupné protažení svalů, jemná dynamika, rozproudění energie a kardiovaskulárního systému. Start těla, mysli a dechu do Vašeho dne. Závěrečná relaxace s aroma vůní a příjemnou hudbou. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Flow jóga

Důraz na provádní jógových pozic dle principů zdravého tělesného pohybu. Posilování hlubokého stabilizačního systému, uvolňování a protažení zkrácených svalů, posilování svalů s tendencí ochabovat. Celková kondice a nácvik zdravých tělesných návyků. Přispívá k úlevě od bolesti zad, stresu a únavy. Relaxace s hudbou a aroma vůní na závěr. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

ceník .

fitness
osobní trénink
skupinové lekce
sportoviště

jednorázový vstup

160 Kč

vstup + kryokomora

360 Kč

permanentka 10 vstupů (fitness)

1 400 Kč

měsíční permanentka

1 600 Kč

3 měsíční permanentka

4 200 Kč

permanentka 10 vstupů (skupinové lekce)

1 400 Kč

individuální trénink

450 Kč + vstup

osobní trénink dvojic

550 Kč + vstup

osobní trénink trojic

700 Kč + vstupy

permanentka 10 osobních tréninků

3900 Kč + vstupy

permanentka 10 osobních tréninků dvojic

4700 Kč + vstupy

permanentka 10 osobních tréninků trojic

5 950 Kč + vstupy

kruhový trénink

160 Kč

HIIT

150 Kč

variace jóg

150–180 Kč

TRX

150 Kč

kompenzační cvičení

170 Kč

funkční trénink

160 Kč

fyzio cvičení

190 Kč

tabata

150 Kč

cvičení pro seniory

140 Kč

street workout, women power

160 Kč

Morning flow

170 Kč

jóga sál

1 h. 560 Kč + poplatek za každou osobu 50 Kč

kardio sál

1 h. 250 Kč

multifunkční hřiště

1 h. 650 Kč (večerní osvětlení 100 Kč)

* Nadstandardem je vytvoření tréninkového plánu, jídelníčku, výživové poradenství, ošetření flossbandem v průběhu tréninku nebo masážní pistolí – cena dohodou

naši trenéři .

Barbora Jurová, fitness manažer

Mgr. Barbora Jurová

Fitness manažer

Více o mně

Vzdělání:

· Magisterské vzdělání v oborech tělesná výchova a výchova ke zdraví
· Tejpování
· Flossing
· Aromatouch terapie
· Závěsný systém Red Cord – neurac 1

Při práci s klienty je pro mě důležitý především komplexní přístup a propojování znalostí. Společně se potkáme na skupinových lekcích – kruhový trénink, kompenzační cvičení, HIIT trénink, morning flow, funkční trénink, tabata a také na individuálních trénincích.

Jan Machovják

Kondiční trenér

Více o mně

Vzdělání:

· Student bakalářského oboru zdravotnický záchranář
· Instruktor fitness

Záliby:
Kalistenika, street workout, powerlifting

Rád si s Vámi domluvím osobní trénink nebo můžete přijít na mé skupinové lekce. Zaměřuji se především na komplexní silové cvičení a trénink s vlastní váhou v podobě kalisteniky/ street workoutu. Mým cílem je propojení dosavadních zkušeností ze cvičení spolu s nejaktuálnějšími poznatky.

Libor Chytil

Libor Chytil

Kondiční trenér

Více o mně

Vzdělání:
·
Člen týmu STACA – Akademie silového tréninku
·
Fitness trenér· Speed, agility & quickness specialist· Core conditioning specialist· National Certificate in Strength & Conditioning (NCSC)· Neurobiomechanic Course· Stáž u hokejového klubu Hartford Wolfpack (AHL)

Mezi mé klienty patří jak sportovci, tak i lidé z běžné populace. Při práci s klienty se zaměřuji na nabírání svalové hmoty, ztrátu tělesného tuku, zlepšování sportovně-specifické výkonnosti nebo zlepšení lifestylu (stravovací návyky, spánek…). Poskytuji také neurologické konzultace pro zlepšení sportovního výkonu nebo pomoc při bolestech. 

 

Lektorka jógy_Irma Kavská

Ing. Irma Kavská

Skupinová cvičení jógy

Více o mně

Vzdělání:

· instruktor zdravotní tělesné výchovy

· instruktor jógy

· kurz taichi

Mám ráda rozmanitost, tak ji vkládám do jednotlivých lekcí. Je z toho pak směs východního a západního pohledu na náš život tak, jak to vnímám já. Miluji pohyb a o to víc v přírodě. V zimě běžky, skialpy, lezení na stěně, v létě jsem často ve skalách nebo chodím po kopcích a horách. Nebráním se novým výzvám a na Vás se moc těším.

Radana Mendis_Masérka_skupinové cvičení pro seniory

Radana Mendis

Masérka, skupinové cvičení pro seniory

Více o mně

Vzdělání:

· Regenerace, výživa ve sportu a managment sportu na Masarykově univerzitě v Brně
· Dornova metoda
· Breussovy masáže
· Tejpování
· Aromatouch terapie
· Reflexní terapie lymfatického systému přes chodidla
· Lymfotaping
· Masáže těhotných včetně tejpování

Budu se na Vás těšit na masážích, aromatouch terapiích nebo na skupinovém cvičení pro seniory.

newsletter .

Mějte přehled o každé kapce. Přihlaste se k newsletteru a dozvíte se jako první o všech plánovaných akcích, událostech, akčních nabídkách a slevách.