fitness .

O kapku více síly

Rozpohybujte se ve třech částech naší fitness zóny. V kardio zóně se rozehřejete, ve fitness části posílíte a v jóga sálu se zklidníte. Každý si najde to své. Účastnit se můžete také pravidelných lekcí nebo vyzkoušet naše zkušené trenéry. Celou fitness sekci jsme vytvořili ve spolupráci s 3D fitness

s.r.o., abychom vyladili každý detail. Využijte vnitřní i venkovní prostory, kde zasportujete na multifunkčním nebo workoutovém hřišti.

Za cenu 100 korun máme pro Vás na recepci připravenou „30ti denní sportovní výzvu.“

kalendář akcí .

kalendář akcí

kalendář akcí .

kalendář akcí

vnitřní sály .

vnitřní sály .

Fitness ve Lhotě u Vsetína-Kapka resort

fitness zóna .

Srdcem fitness zóny je robustní OCTAGON. Najdete tu kladkové stroje, závaží a další pomůcky pro cvičení, které rozpumpují vaše srdce a posílí tělo.

kardio sál .

Rozvíjejte svou vytrvalost, zahřejte tělo, nastartujte se. V kardio zóně si vyberete mezi běžeckými pásy, schody, veslem, airbiky, rotopedy a dalšími stroji, které vás připraví na cvičení nebo náročný den.

Jóga sál_Lhota u Vsetína

jóga sál .

V jóga sále pravidelně probíhají skupinové a individuální lekce pod taktovkou našich oblíbených trenérů. Přihlaste se pomocí telefonátu nebo na místě, pokud kapacity dovolí. Rádi vás uvidíme!

venkovní sportoviště .

multifunkční
hřiště .

Na multifunkčním hřišti s umělým povrchem si zahrajete fotbal, basketbal, streetball, házenou, florbal, volejbal, inline hokej nebo si třeba jen dáte kondiční trénink. Rozlišováky, branky, míče a další vybavení rádi zapůjčíme a v případě potřeby zarezervujeme celé hřiště. Stačí se nám ozvat. Rezervace aktuálně možná pouze telefonicky.

beachvolejbal.

Ať už jste zkušený hráč nebo začátečník, naše kurty jsou připraveny splnit vaše očekávání. Nabízíme vám možnost zapůjčení veškerého potřebného vybavení, takže si nemusíte dělat starosti s ničím jiným než užít si skvělou hru. Beachvolejbal je fantastický způsob, jak si užít slunečný den, načerpat energii a zároveň si zasportovat s přáteli nebo rodinou. Naše hřiště je vám k dispozici každý den od 8:00 do 20:00.

30 denní
výzva .

Zapojte se do výzvy i Vy! Máme pro Vás nachystanou 30ti denní výzvu pro Vaši lepší kondici. Výzva obsahuje: aktivity na jednotlivé dny, smoothie(recepty), vzorový jídelníček, zásady stravování. Výzva je k dostání na recepci za 100 Kč.

rozpis lekcí .

REZERVACE MOŽNÁ I TELEFONICKY NA ČÍSLE 703 14 52 51

telefonická rezervace možná od 6:00–23:00 | minimální počet účastníků na lekci: 2

o lekcích .

Osobní trénink, trénink dvojic/ trojic

Individuální trénink s trenérem vytvořený dle cílů klienta/ů.

Kruhový trénink

Vysokointenzivní intervalové cvičení, kde se na jednotlivých stanovištích procvičí celé tělo. Obsahuje silovější prvky než např. HIIT/ TABATA.

HIIT

Trénink určený pro zlepšení fyzické kondice, zvyšuje metabolismus, zlepšuje metabolismus tuků. Jedná se o kombinaci kardio- silového tréninku. Zásadní výhodou je, že ke spalování tuků nedochází pouze při cvičení, ale i po něm. Při cvičení se střídají intervaly s vysokou a nízkou zátěží, nebo úplným odpočinkem.

Kalistenika

Cvičení s vlastní váhou, zaměřeno na základní cviky – shyb, klik, dřep, cviky na střed těla, stojka a jejich progrese / degrese (= zlehčené a ztížené varianty). Cvičení je vhodné pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé.

Morning flow

Cvičení zaměřené na mobilitu a flexibilitu. Obsahuje prvky jógy, kompenzačního tréninku a cvičení středu těla.

Jóga pro zdraví

důraz na provádní jógových pozic dle principů zdravého tělesného pohybu. Posilování hlubokého stabilizačního systému, uvolňování a protažení zkrácených svalů, posilování svalů s tendencí ochabovat. Celková kondice a nácvik zdravých tělesných návyků. Přispívá k úlevě od bolesti zad, stresu a únavy. Relaxace s hudbou a aroma vůní na závěr. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Relaxační jóga

Záměrem je uvolňování svalů a napětí v těle pomocí dechu a vědomé pozornosti v jógových pozicích, zklidnění mysli, zmírnění únavy či vyčerpání a příprava na poklidný večer a spánek. Závěrečná relaxace s doprovodem jemné hudby a příjemné aroma vůně. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Ranní jóga

Svěží ranní probuzení těla s pozdravem slunci. V jógových ásánách postupné protažení svalů, jemná dynamika, rozproudění energie a kardiovaskulárního systému. Start těla, mysli a dechu do Vašeho dne. Závěrečná relaxace s aroma vůní a příjemnou hudbou. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Flow jóga

Důraz na provádní jógových pozic dle principů zdravého tělesného pohybu. Posilování hlubokého stabilizačního systému, uvolňování a protažení zkrácených svalů, posilování svalů s tendencí ochabovat. Celková kondice a nácvik zdravých tělesných návyků. Přispívá k úlevě od bolesti zad, stresu a únavy. Relaxace s hudbou a aroma vůní na závěr. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Kompenzační cvičení

Soubor protahovacích, uvolňovacích a posilovacích cviků, které mají za úkol kompenzovat patologie na pohybovém aparátu.

Fyzio cvičení

Cvičení pod dohledem fyzioterapeuta.

Funkční trénink

Funkční trénink je systém pro rozvoj síly, flexibility, kondice a zdraví, který praktikuje cvičení ve všech rovinách těla. Soustředí se na základní pohyby, hluboký stabilizační systém a vyrovnávání základních svalových dysbalancí (nevyváženosti).

TRx

Cvičení na závěsném systému, nástroj pro efektivní odcvičení celého těla. Vhodné pro muže i ženy.

ceník .

fitness
osobní trénink
skupinové lekce
sportoviště

jednorázový vstup

160 Kč

vstup + kryokomora

360 Kč

permanentka 10 vstupů (fitness)

1 400 Kč

měsíční permanentka

1 600 Kč

3 měsíční permanentka

4 200 Kč

individuální trénink

450 Kč + vstup

osobní trénink dvojic

550 Kč + vstup

osobní trénink trojic

700 Kč + vstupy

permanentka 10 osobních tréninků

3900 Kč + vstupy

permanentka 10 osobních tréninků dvojic

4700 Kč + vstupy

permanentka 10 osobních tréninků trojic

5 950 Kč + vstupy

kruhový trénink

160 Kč

HIIT

150 Kč

variace jóg

150–180 Kč

TRX

150 Kč

kompenzační cvičení

170 Kč

funkční trénink

160 Kč

fyzio cvičení

190 Kč

tabata

150 Kč

cvičení pro seniory

140 Kč

street workout, women power

160 Kč

Morning flow

170 Kč

jóga sál

1 h. 560 Kč + poplatek za každou osobu 50 Kč

kardio sál

1 h. 250 Kč

multifunkční hřiště

1 h. 650 Kč (večerní osvětlení 100 Kč)

beach volejbal

1 h. 300 Kč

* Permanentky jsou vystavovaný na čipový náramek a při zakoupení je nutné uhradit vratnou zálohu 200 Kč. Zálohu je možné zaplatit pouze v hotovosti.

* Nadstandardem je vytvoření tréninkového plánu, jídelníčku, výživové poradenství, ošetření flossbandem v průběhu tréninku nebo masážní pistolí – cena dohodou

naši trenéři .

Barbora Jurová, fitness manažer

Mgr. Barbora Jurová

Kondiční trenérka

Více o mně

Vzdělání:

· Magisterské vzdělání v oborech tělesná výchova a výchova ke zdraví
· Tejpování
· Flossing
· Aromatouch terapie
· Závěsný systém Red Cord – neurac 1

Při práci s klienty je pro mě důležitý především komplexní přístup a propojování znalostí. Společně se potkáme na skupinových lekcích – kruhový trénink, kompenzační cvičení, HIIT trénink, morning flow, funkční trénink, tabata a také na individuálních trénincích.

Jan Machovják

Kondiční trenér

Více o mně

Vzdělání:

· Student bakalářského oboru zdravotnický záchranář
· Instruktor fitness

Záliby:
Kalistenika, street workout, powerlifting

Rád si s Vámi domluvím osobní trénink nebo můžete přijít na mé skupinové lekce. Zaměřuji se především na komplexní silové cvičení a trénink s vlastní váhou v podobě kalisteniky/ street workoutu. Mým cílem je propojení dosavadních zkušeností ze cvičení spolu s nejaktuálnějšími poznatky.

Lektorka jógy_Irma Kavská

Ing. Irma Kavská

Skupinová cvičení jógy

Více o mně

Vzdělání:

· instruktor zdravotní tělesné výchovy

· instruktor jógy

· kurz taichi

Mám ráda rozmanitost, tak ji vkládám do jednotlivých lekcí. Je z toho pak směs východního a západního pohledu na náš život tak, jak to vnímám já. Miluji pohyb a o to víc v přírodě. V zimě běžky, skialpy, lezení na stěně, v létě jsem často ve skalách nebo chodím po kopcích a horách. Nebráním se novým výzvám a na Vás se moc těším.

Libor Chytil

Libor Chytil

Externí kondiční trenér - individuální ceník dle dohody s trenérem

Více o mně

Vzdělání:
·
Člen týmu STACA – Akademie silového tréninku
·
Fitness trenér· Speed, agility & quickness specialist· Core conditioning specialist· National Certificate in Strength & Conditioning (NCSC)· Neurobiomechanic Course· Stáž u hokejového klubu Hartford Wolfpack (AHL)

Mezi mé klienty patří jak sportovci, tak i lidé z běžné populace. Při práci s klienty se zaměřuji na nabírání svalové hmoty, ztrátu tělesného tuku, zlepšování sportovně-specifické výkonnosti nebo zlepšení lifestylu (stravovací návyky, spánek…). Poskytuji také neurologické konzultace pro zlepšení sportovního výkonu nebo pomoc při bolestech. 

individuální ceník dle dohody s trenérem.

 

MICHAEL Večerka

Michael Večerka

Externí instruktor sebeobrany, kondiční trenér bojových sportů

Více o mně

Specializuje se na profesní sebeobranu, reálnou sebeobranu, thaiský box, taktickou první pomoc, obrannou a taktickou střelbu, práci a záchranu ve výškách.

V rámci Kapka resortu zajišťuje pravidelné tréninky a workshopy reálné sebeobrany, profesní sebeobrany, sebeobrany pro ženy, sebeobrany pro děti, taktickou první pomoc. Osobní tréninky sebeobrany a kondice pro bojové sporty.

PŘIHLÁŠENÍ NA SEBEOBRANU

Certifikáty a oprávnění:

· Instruktor sebeobrany
· Instruktor teleskopický obušek
· Instruktor první pomoci 
· NAEMT TECC Provider (taktická první pomoc)
· Instruktor práce a záchrana ve výškách
· Horský průvodce 
· Instruktor lezení na umělých stěnách 
· Instruktor lezení na skalách 

individuální tréninky dle našeho ceníku.