Zakládáme si na kvalitě: Denní menu v Kapka resortu

Default sample caption text

Objednejte si denní menu plné čerstvosti a kreativity .

Denní menu v KAPKA restauraci představuje více než jen obyčejná obědová jídla. Každý pokrm je pečlivě připravován z nejkvalitnějších a čerstvých surovin a mnohé z nich pochází přímo z naší produkce. Jsme hrdí na to, že můžeme svým zákazníkům nabídnout nejen domácí knedlíky, těstoviny, dipy, jogurty a salsy, ale i vlastnoručně vyrobené kimchi, tatarskou omáčku, různé druhy majonéz a také domácí dezerty. Tato dedikace k domácí výrobě zajišťuje, že každý pokrm je nejen chutný, ale také unikátní.

Default sample caption text

Kulinářské umění našich kuchařů .

Tým kuchařů v KAPKA resortu se skládá z několika zkušených profesionálů, kteří se specializují na různé kuchyně. Šéfkuchař Jaroslav Orság má zkušenosti z vyhlášeného hotelu Horal ve Velkých Karlovicích a jeho výsadou je italská kuchyně, Martin Babica je mistr přes asijskou kuchyni a působil v brněnských restauracích Borgo a Koishi a Jirka Heger je kreativní kuchař s historií na hotelu Lanterna. Ondra Koňařík svůj um nasál až v dalekém Irsku, Martin Lenomar je srdcem v domácí kuchyni. Tyto zkušenosti se odráží v kvalitě jídel, které jsou připravovány s láskou, nápadem a pečlivostí.

Default sample caption text

Nabídka, která potěší každého .

Kromě široké nabídky hlavních jídel, jsme na našem denním menu zavedli zvýhodněné ceny pro domácí limonádu a polévky, abychom zákazníkům umožnili vychutnat si plný gastronomický zážitek bez zbytečných kompromisů. Všechna jídla jsou samozřejmě k dispozici i s možností s sebou, což zákazníkům umožňuje užívat si naše pokrmy kdekoliv chtějí.

Default sample caption text

Prostředí, které inspiruje .

KAPKA restaurace nabízí ideální prostředí pro relaxaci i pracovní setkání. Venkovní terasa s úchvatným výhledem a příjemné interiéry jsou perfektními místy pro pořádání teambuildingových akcí či obchodních schůzek s obědem. Pokud potřebujete změnit prostředí na konání porady, k dispozici máme salonek, který je ideálním místem právě pro vás. Bezproblémové parkování před resortem navíc zajišťuje snadný přístup pro všechny návštěvníky.

Default sample caption text

Sladká tečka na závěr .

Nezapomínáme ani na milovníky sladkého. Naše dezerty, vyráběné přímo v resortu, jsou dokonalou tečkou za každým jídlem. Nabízíme široký výběr dezertů, od tradičních českých sladkostí až po moderní a inovativní kreace, které uspokojí každého gurmána.

Default sample caption text

Přijďte a nechte se hýčkat .

V restauraci vás čeká nejen vynikající jídlo, ale i neopakovatelná atmosféra a profesionální přístup. Naše denní menu a speciální nabídky jsou sestaveny tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější chutě. Objevte, jak může být oběd více než jen jídlo – může být zážitkem, který si budete pamatovat. Přijďte ochutnat, jak chutná vášeň pro jídlo.

blog .

kalendář akcí

newsletter .

Mějte přehled o každé kapce. Přihlaste se k newsletteru a dozvíte se jako první o všech plánovaných akcích, událostech, akčních nabídkách a slevách.