Výhodný balíček „pro krásu“

Získejte krásu a vitalitu s naším revolučním Balíčkem pro krásu 

Vstupte do světa nejnovějšího trendu v péči o krásu a objevte tajemství dokonalé pokožky s naším Balíčkem pro Krásu! Tato jedinečná kombinace 10 sezení lokální kryoterapie a kolagenu pro krásu je klíčem k vaší nové úrovni pohody a krásy. 

Proč právě tento balíček?

Balíček pro krásu na pleť je navržen tak, aby účinně bojoval proti akné a všem kožním nerovnostem. Osvěžte svou pleť a získávejte zářivý vzhled pomocí 10 sezení lokální kryoterapie. Studený vzduch se postará o redukci pórů, zlepšení pružnosti pokožky a stimulaci kolagenu, a to vede k celkovému mladistvějšímu vzhledu. 

Náš balíček obsahuje také prémiový kolagenový doplněk, který poskytuje potřebné živiny pro podporu zdravé pokožky, vlasů a nehtů. Kolagen je klíčovým prvkem pro udržení pružnosti pleti a celkového zdraví. 

Proč vybrat náš Balíček pro Krásu?

  • Ušetříte 30 % z původní částky |S naším balíčkem si užijte všechny výhody lokální kryoterapie a kolagenu za zlomek původní ceny. Ušetříte 30 %, což je skvělá investice do vaší krásy a pohody.
  • Komplexní péče | Kombinace lokální kryoterapie a kolagenu poskytuje komplexní péči o vaši pokožku zvenčí i zevnitř. Dosáhněte optimálních výsledků s naším jedinečným spojením dvou účinných metod.
  • Odborně sestavený balíček |Každý balíček byl sestaven s ohledem na maximální efektivitu a pohodlí. Nechte nás pečovat o vaši krásu.
  • Aplikace na dekolt a obličej | Lokální kryoterapie bude nanášena na dekolt a oblast obličeje.

Nečekejte a investujte do sebe nyní! 

Nyní je ten správný čas začít cestu ke krásné a zářivé pleti. S naším Balíčkem pro krásu získáte vše, co potřebujete k tomu, abyste se cítili a vypadali nejlépe. Nechte se unést světem krásy a objevte novou úroveň péče o svou pleť! 

Balíček je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, které touží po krásné a zdravé pleti. Není však určen pouze pro ně – také pánové s problematickou pletí mohou využít tuto účinnou kombinaci a dosáhnout tak optimálního vzhledu své pleti. 

Využijte tuto příležitost získat Balíček pro krásu s 30% slevou a dopřejte své pleti luxusní péči, kterou si zaslouží! 

CENA

Původní cena: 2 820 Kč
Cena po slevě: 1 974 Kč

CENA

Původní cena: 2 820 Kč
Cena po slevě: 1 974 Kč

Balíček k dostání na hlavní recepci resortu. 

+420 703 14 52 51 / recepce@kapkaresort.cz