Jehněčí speciál ve dnech 5. 4.–7. 4. 2024

Jaro je tu a s ním i čas pro nové gastronomické zážitky. V restauraci KAPKA resortu přivítáme jaro stylově a chystáme pro vás speciální kulinářskou událost, která oslaví jednu z nejchutnějších a nejtradičnějších surovin – jehněčí maso. Připravte své chuťové pohárky na Jehněčí speciál, který se uskuteční od pátku 5.4. do neděle 7.4., podávaný od 16:00 hodin.

Naši kuchaři pro vás připravili menu, které spojuje klasickou kvalitu s moderním gastronomickým uměním. Podívejme se, co pro Vás máme v nabídce.

 

předkrm .

Kroketa s trhaným jehněčím masem, chipotle BBQ a jarní cibulkou. 

 

hlavní chod .

Jehněčí hřebínek s bylinkovou krustou, špenátem, cibulovým sponge a demi glace.

 

 

Tato pečlivě vybraná kombinace chutí a textur zaručuje, že váš zážitek z jídla bude nezapomenutelný. Každý pokrm je připraven s láskou a dbáme na to, aby byly používány pouze nejlepší suroviny.

Chceme, aby byl Jehněčí speciál nejen o vynikajícím jídle, ale také o sdílení. Je to příležitost se sejít s rodinou a přáteli, zpomalit v hektickém tempu dnešní doby a užít si společné chvíle při skvělém jídle.

V KAPKA resortu věříme, že dobré jídlo má moc spojovat lidi. A právě proto se těšíme, že vás můžeme pozvat na tento jedinečný gastronomický víkend. Nezapomeňte si rezervovat svůj stůl, protože místa mohou být rychle obsazena.

 

Těšíme se na Vás v KAPKA resortu – kde jídlo přechází v zážitek.

 

REZERVACE STOLU: Na telefonním čísle +420 703 14 52 53 / u obsluhy restaurace / on-line

 

 

kalendář akcí .

kalendář akcí