wellness .

  Aktuální volná kapacita . Není dostupná 

Relax a uvolnění u nás

Wellness vás přinese o kapku blíž beskydské přírodě. Poznejte na vlastní kůži její účinky a regenerujte tělo i mysl. Užijete si zasloužený odpočinek v příjemném prostředí. V saunovém světě si vyberete z několika typů saun, na venkovní terase najdete studený a teplý bazének, nerušený klid najdete v odpočinkových zákoutích. Pokud chcete větší soukromí, je pro vás připravená privátní část, která je ideální pro pár nebo menší skupinku lidí. Rádi vám privátní část zarezervujeme pro maximálně šesti lidí. Rozmanité prostředí, kde hraje hlavní roli harmonie – to je KAPKA wellness.

V celém wellness je bezplavková zóna.

+420 703 14 52 51

PO–PÁ: 14.00–21.00 | SO–NE: 10.00–21.00
wellness se uzavírá 15 minut před koncem provozu

recepce@kapkaresort.cz

 

kalendář akcí .

kalendář akcí

druhy saun .

finská ceremony sauna .

Povyšte saunování na vyšší úroveň. Účastněte se s námi rituálů s cukrovými peelingy a bylinkami, uvolněte tělo i mysl pomocí vonných esencí. Dřevěná kabina s minimální vlhkostí a vyšší teplotou představuje klasiku saunování. Celkový požitek umocní aromaterapie.

15-20 osob


   80-110°C

saunérie .

Nižší teplota a vyšší vlhkost saunérie nabízí ideální podmínky pro začátečníky saunování, děti, osoby trpící dušností a srdečním onemocněním. Jde o klasickou finskou saunu, se všemi jejími benefity, včetně účinků vonných esencí.

10 osob


  70°C

parní sauna .

Nižší teplota a téměř 100% vlhkost je typická pro parní saunu. Pokud vám pobyt ve vysokých teplotách finské sauny dělá potíže, je parní sauna přesně pro vás. Je ideální téměř pro každého – pro alergiky, astmatiky i malé děti. S relaxačními účinky páry a aromaterapie si užijete maximální uvolnění a odpočinek.

6-8 osob


   40-50°C

infrasauna .

V infrasauně se teploty pohybují v rozmezí příjemných 30–50 °C. Je ideální pro regeneraci organismu po náročném dni nebo po sportovním výkonu. Odbourejte stres, zbavte se fyzického nepohodlí a dalších nepříjemných vlivů hektického života pomocí infračerveného záření.

8-10 osob


   30-50°C

procedury a masáže .

MASÁŽE PO–PÁ: 7:00–19:00

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Odstraňte napětí po sportovním výkonu nebo jiné fyzické námaze. Sportovní masáž má rychlejší tempo a vyšší intenzitu, urychlí metabolismus, uvolní psychické napětí i stažená svalová vlákna a odstraní únavu a stres. 

RELAXAČNÍ MASÁŽE

Relaxační masáž vás zbaví psychické a fyzické únavy. Pomalé tempo a nižší intenzita masáže posílí organismus, urychlí regeneraci po úrazu nebo napomáhá řešit problémy s podpůrně-pohybovým systémem. 

LÁVOVÉ KAMENY

 • Lávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů na energetických drahách a rozproudí energii v těle 
 • Přenášení a předávají tepelnou energii
 • Uvolňují svalová vlákna, prokrvují cévy 
 • Zlepšují cirkulaci krve 
 • Zrychlují metabolismus tkání a detoxikaci těla 
 • Uklidní bolestivá místa na těle 
 • Lépe uvolní svalové křeče 
 • Vyrovnávají energii v těle 
 • Postupně prohřívají celé těle 
 • Stimulují lymfatický systém 

  

Masáž je vhodná, když máte:  

 • Stále studené nohy, ztuhlé svaly, bolesti zad, artiritida, stresové a úzkostné stavy, trpíte nespavostí, při depresi 

Masáži se vyhnout když:  

 • Hypersenzitiva na teplo, infekční onemocnění, zánět, horečka, otevřené rány, kožní problémy, vysoký krevní tlak, křečové žíly

Doplňkové ošetření

Hledáte další cesty uvolnění napětí a stresu? Nabízíme kineziotaping, masáž hlavy, ošetření fossbandem, aromatouch dlaní nebo chodidel, nanesení pleťové masky od značky Bohéme colleciton nebo ošetření čínskou medicínou. V případě zájmu o čínskou medicínu ji prosím nahlaste při objednávání termínu. 

Aromatouch terapie

Aromatouch terapie vychází z čínské medicíny a pohladí vás na těle i na duši. Provádí se jemnými pomalými tahy po pěti zónách v oblasti zad, šíje, hlavy a na ploskách nohou. 8 esenciálních olejů postupně uvolní stres, podpoří imunitu, tělo, navodí rovnováhu autonomního nervového systému, redukuje zánětlivé procesy v těle a detoxikuje organismus.

lymfatická masáž

Jemná masáž lymfatických uzlin snižuje otoky, pomáhá při redukci celulitidy, urychluje regeneraci po fyzické námaze, napomáhá k obnově a zrychlení lymfatického oběhu a k odplavení škodlivin z těla

Baňkování

Baňkování urychluje krevní oběh, prohřeje problémové partie, a tím rychleji odvádí škodliviny z těla.

privátní wellness .

Chcete relaxovat v soukromí a nenechat se nikým rušit? Slavíte výročí, narozeniny, loučíte se se svobodou nebo máte akci s přáteli? Zarezervujte si jedno ze dvou privátních wellness pro 2–6 lidí. Budete mít pro sebe whirlpool, finskou saunu, sprchu i odpočinkovou část s občerstvením. Využít ale můžete všechny další sekce wellness. Součástí privátního wellness je karafa s vodou, 2 x 0,2l prosseca + za příplatek 160 Kč je možno drobné občerstvení (ovoce, ořísky…) které je nutno nahlásit minimálně dva dny předem.

Objednání privátního wellness minimálně 3 hodiny předem. Záloha na rezervaci 1 000 Kč.

infokoutek .

co si vzít sebou?

Není potřeba se nijak chystat, my se o vás postaráme. V ceně vám zapůjčíme ručník a prostěradlo. K dispozici budete mít vodu s citronem, wi-fi a na recepci dodatečné služby a doplňkový prodej podle aktuálního ceníku.

Kdy se saunování raději vyhnout?

Sauny nejsou vhodné pro osoby s kardiovaskulárním onemocněním, s vysokým krevním tlakem a mohou být rizikem pro osoby trpící dušností a astmatem. Při alergii na vonné esence si zkontrolujte použité typy před vstupem do sauny.

benefity saunování

 • odplavení toxinů
 • posílení imunitního systému
 • lepší sportovní výkony
 • regenerace
 • zdravější vzhled kůže
 • podpora žilního oběhu
 • snížení otoků
 • pozitivní vliv na duševní zdraví
 • prohřívá a uvolňuje svaly
 • snížení respiračních problémů

Kdy se raději vyhnout masážím?

Ujistěte se, že je masírovaná oblast čistá, nejsou na ní nezahojené rány a hnisavé, zánětlivé nebo plísňové onemocnění. V opačném případě hrozí roznesení onemocnění na větší plochu, zanícení rány nebo nakažení terapeuta. Ani jedno si určitě nepřejete.

Na masáž nechoďte, pokud máte akutní zánět kloubů, křečové žíly, horečnaté onemocnění nebo trpíte mimořádnou únavou a vyčerpaností organismu. V případě, že se chystáte na masáž břicha, nechoďte na ni bezprostředně po jídle.

Jinak řečeno, ať váš zdravotní stav odpovídá zvolené masáži, výběru a intenzitě hmatů. Masér už jen pomůže vyhodnotit stav masírované části a její případné indispozice.

Jak má probíhat ideální saunování?

Před prvním vstupem se osprchujte, pocení bude intenzivnější. Během pobytu ve wellness pravidelně pijte kvůli zvýšenému odvodu potu a iontů z těla – vždy od nás budete mít k dispozici čerstvou vodu s citronem. Vemte si s sebou do sauny prostěradlo pro větší komfort a pohodlí. Pokud nejste na saunování zvyklí, nepřehánějte to s délkou, obvyklá doba je 10–15 minut. Po sauně využijte vlažnou sprchu a ochlaďte se v bazénu. Tenhle koloběh opakujte ideálně třikrát a pak už si užívejte relaxaci v odpočívárně nebo na čerstvém vzduchu. Po posledním saunování navíc přidejte vlažnou koupel s naší kosmetikou Bohéme Collection pro příjemný pocit a umocnění účinku pobytu v naši Spa zóně.

Návštěvní řád

Pro zajištění bezpečného provozu a zdravého prostředí žádáme hosty o dodržování tohoto návštěvního řádu.

1. Do prostoru wellness návštěvník vstupuje na základě zaplacené služby poté, co obdržel vstupní náramek s čipem od skříňky k uložení osobních předmětů. Před samotným vstupem uloží svoji obuv do botníku, dále vstupuje na boso či v přezůvkách k tomu určeným.

2. V prostorách wellness je zakázáno konzumovat alkoholické nápoje a jakékoliv potraviny, s výjimkou zakoupeného občerstvení na recepci.

3. Při odchodu z wellness klient odloží použité prádlo (prostěradlo, osušku) do prádelního koše, který je umístěn pod umyvadlem v šatnách.

4. Masáže a saunu je možné objednat u obsluhy wellness či recepce.

5. Vstup do prostor wellness je hostům povolen vždy po domluvě s pracovníkem recepce.

6. Provozní doba wellness je Út, Čt, So, Ne 10:00 – 21:00 hod a Po, St, Pá 14:00 – 21:00 hod. Změna provozní doby je vyhrazena provozovatelem.

7. Rezervace privátního SPA je možná v průběhu dne do 23:00 hod. Vždy na základě domluvy s obsluhou recepce hotelu.

8. Provozovatel si vyhradil vstup dětem nejdříve od 6 let. Vstup do 15 let je povolen pouze v doprovodu osob starších 18 let.

9. Před vstupem do wellness je nutné se důkladně osprchovat v šatnách. V letních měsících, kdy je otevřena terasa, je možné využít i venkovní sprchu. Do prostor wellness host vstupuje na boso či v přezůvkách k tomu určeným.

10. Vstup je zakázán osobám: po požití alkoholu, v podnapilém stavu a osobám konzumujícím alkoholické nápoje – trpícím jakoukoliv kožní, vlasovou či infekční chorobou.

11. Ve všech prostorech wellness je zakázáno chovat se hlučně, běhat, či jinak ohrožovat bezpečnost a zdraví své a ostatních hostů.

12. Do prostoru wellness doporučujeme vstup bez použití šamponů, tělových mýdel apod., které mohou způsobit zvýšenou tvorbu pěny ve vířivkách.

13. Jakékoliv poškození vybavení wellness je povinen host, který jej způsobil, uhradit provozovateli.

14. Prostory wellness jsou bezplavková zóna. K dispozici dostanete prostěradlo a osušku. Můžete si také vypůjčit župan (půjčovné 80,- kč) a zakoupit papuče.

15. Nápoje si návštěvníci mohou zakoupit na recepci a vzít si je do prostor wellness. Tyto nápoje jsou podávány v plastových obalech.

16. Každý host je povinen dodržovat celkovou dobu, na kterou si jednotlivé služby wellness zakoupil/pronajal. Host nese odpovědnost za vzniklé újmy na zdraví svém i ostatních osob.

17. V případě úrazu či jiné náhlé události ohrožující zdraví, návštěvník neprodleně kontaktuje pracovníka wellness či pracovníka recepce.

18. Žádáme návštěvníky, aby šetřili zařízení, šetřili vodou a energiemi.

19. V případě porušení návštěvního řádu může být host neprodleně vykázán bez nároku na vrácení vstupného.

20. Ve wellness centru KAPKA resort se jedná o veřejný provoz, ve kterém hrozí některá nebezpečí, jako utonutí, uklouznutí na mokrém povrchu nebo zranění. Proto žádáme návštěvníky, aby v zájmu vlastní bezpečnosti dodržovali všechna upozornění, provozní pokyny a běžné zásady slušného chování.

ceník .

wellness .
90 minut
120 minut
180 minut

Dospělý

430 Kč

Dítě 6–15 let

220 Kč

Dospělý nad 65 let, ZTP, ZTP/P

330 Kč

Dospělý

540 Kč

Dítě 6–15 let

280 Kč

Dospělý nad 65 let, ZTP, ZTP/P

390 Kč

Dospělý

650 Kč

Dítě 6–15 let

350 Kč

Dospělý nad 65 let, ZTP, ZTP/P

470 Kč

privátní SPA .
2 hodiny
2490 Kč
2 osoby
každá další osoba
+200 Kč
max. 6 osob
Záloha na rezervaci
1 000 Kč

V ceně privátního SPA pro každou osobu: 

 • ručník, prostěradlo
 • servis s pitným režimem

Objednání privátního wellness minimálně 3 hodiny předem.

masáže .
sportovní / relaxační masáž zad
850 Kč - 60 minut
sportovní / relaxační masáž nohou
850 Kč - 60 minut
sportovní / relaxační masáž celého těla
1150 Kč - 90 minut
AromaTouch terapie
850 Kč - 50 minut
lymfatická masáž
990 Kč - 60 minut
lymfatická masáž
1290 Kč - 90min
tejpování
dle délky tejpu - 3 Kč/cm + práce
baňkování
420 Kč - 30 minut
maderoterapie
850 Kč - 45 minut
maderoterapie
1190 Kč - 90 minut
Masáž lávovými kameny
500 Kč - 30 minut
Masáž lávovými kameny
850 Kč - 60 minut
Masáž lávovými kameny
1150 Kč - 90 minut
zvýhodněné nabídky .
maderoterapie permanentka 5x 45min
3400 Kč
maderoterapie permanentka 5x 90min
4760 Kč
maderoterapie permanentka 10x 45min
6800 Kč
maderoterapie permanentka 10x 90min
9520 Kč

naši maséři .

Mgr. Barbora Jurová

Fitness manažer, Masérka, trenérka

Více o mně

Zaměření:

· Sportovní / relaxační masáže
· Aromatouch terapie
· Tejpování
· Flossing
· Baňkování
· Závěsný systém Red Cord – neurac 1
· Magisterské vzdělání v oborech tělesná výchova a výchova ke zdraví

Při práci s klienty je pro mě důležitý především komplexní přístup a propojování znalostí. Společně se potkáme na skupinových lekcích – kruhový trénink, kompenzační cvičení, HIIT trénink, morning flow, funkční trénink, tabata a také na individuálních trénincích.

Masáže Vsetín

Barbora Němčíková

Masérka

Více o mně

Zaměření:

· Sportovní a relaxační masáže
· Baňkování
· Maderoterapie

Své znalosti jsem získala v masérské škole na Slovensku v Piešťanech. Zaměřuji se na propojení těla a mysli. V souladu s přírodou vnímám tělo jako jeden celek.

Budu se na Vás těšit při maderoterapii, která je neobvyklá. Jedná se o speciální masážní techniku s dřevěnými válečky. Ráda Vám masáž sestavím, dle Vašich potřeb.

Michal Žabčík

Masér

Více o mně

Zaměření:

· Sportovní a relaxační masáže
· Baňkování
· Tejpování
· Lymfatické masáže
· Prvky čínské medicíny

 

Masážím se věnuji od roku 2017. Své dovednosti jsem prohluboval v areálu Bílá a také u hokejistů VHK Vsetín. V současné chvíli studuji tradiční čínskou medicínu.

Ráchel Rýdlová(Kovaříčková)

Masér

Více o mně

Zaměření:

· sportovní/relaxační masáž zad
· sportovní/relaxační masáž nohou
· sportovní/relaxační masáž celého těla
· tejpování
· baňkování 30 min
· relaxační masáž 45 min

Specializuji se na sportovní masáže s důrazem na uvolňování napětí a zlepšování pohyblivosti. Zkušenosti jsem sbírala doposud zejména u hobby sportovců, ale také u vsetínských hokejistů. Má práce mě naplňuje možností pomáhat lidem a přispívat k jejich celkovému zdraví a pohodě.

privátní wellness .