Tématické soboty na Kapce vol.2

Tématické soboty na KAPCE pokračují! .

Vážení gurmáni a vášniví milovníci kulinářského umění,

jsme nadšeni, že vám můžeme představit další sérii tematických sobotních večerů
v naší KAPKA restauraci. Po úspěšné loňské podzimní sezóně jsme se rozhodli navázat a přivést vás na nová kulinářská dobrodružství. A na co se tedy můžete následující měsíce těšit?

jednotlivé tématické večery .

3. 2. 2024

Těstovinový večer

Itálie, matka tolik oblíbeného pokrmu – pasty. Přenesete se do této pohádkové země, kde každá těstovina má svůj příběh. Od klasických favoritů až po originální kombinace – náš kuchařský tým vám představí těstovinové kreace, které vás dostanou na vlnu italské vášně pro jídlo. Zavítejte na Kapku a nechte se unést do světa těstovin!

2. 3. 2024

Sushi II

Po úspěchu prvního sushi večera jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku sushi a představit vám nové druhy tohoto oblíbeného asijského pokrmu. Zažijte svět rafinovaných kombinací, čerstvých surovin a mistrovského zpracování. Užijte si vzrušující chuťovou jízdu a nechte se hýčkat našimi kuchaři.

6. 4. 2024

Jaro - V hlavní roli kůzlečí a jehněčí maso

S nástupem jara přichází ideání doba pro naše menu. Na této akci se necháme inspirovat prvotřídním kůzlečím a jehněčím masem, které náš kuchařský tým promění v lahodné a unikátní pokrmy. Přijďte oslavit návrat života a nových chutí jara!

Menu zveřejníme brzy před událostí.

 

4. 5. 2024

Chřestobraní

Znáte ten okamžik, kdy se na jaře vynořují první čerstvé chřestové výhonky? My ano! Chřestobraní na Kapce bude oslavou této sezónní lahůdky. Užijte si chvíli, kdy se nám otevírá svět výrazné chuti chřestu a jeho dokonalého doplnění v našich specialitách.

Menu zveřejníme brzy před událostí.

 

Přijďte s námi objevovat nové dimenze chutí a nechte se unést kulinářskými kreacemi našich exceletních kuchařů. Zarezervujte si své místo a dejte svým sobotám o KAPKU nový rozměr.

 

užitečné informace .

DATUM KONÁNÍ: 3. 2. 2024 | 2. 3. 2024 | 6. 4. 2023 | 4. 5. 2024

REZERVACE: Na telefonním čísle +420 703 14 52 53 nebo u obsluhy restaurace.