Nové  à la carte menu v KAPKA restauraci – jaro

V naší restauraci se neustále snažíme pro naše hosty přinášet nové a vzrušující gastronomické zážitky. Jsme tedy nadšeni, že můžeme představit zcela nové à la carte menu, které zahrnuje širokou škálu lahodných předkrmů, hlavních chodů, těstovin a salátů, stejně jako sladké dezerty, které okouzlí vaše chuťové buňky. Podívejme se blíže na naši novou nabídku:

 

předkrmy .

Marinovaná červená řepa s kozím sýrem a rukolou
Oslavte harmonii kontrastních chutí v naší marinované červené řepě, která se setkává
s jemností kozího sýra a svěžestí rukoly. Každé sousto je kombinací sladkosti, sýrového kouzla a jemného hořkého nádechu.


Hovězí tatarák s hrubozrnnou hořčicí a nakládanou zeleninou
Připravte se na dobrodružství chutí s naším hovězím tatarákem. Kvalitní hovězí maso
se setkává s intenzivní hrubozrnnou hořčicí, zatímco svěží nakládaná zelenina přidává křupavý kontrast. Každé sousto je jako malá exploze.


Uzený hovězí jazyk s křenovou espumou a nakládaným celerem
Nechte se unést bohatou paletou chutí v našem uzeném hovězím jazyku. Jemně uzené maso se spojuje s lehkou a osvěžující křenovou espumou, zatímco nakládaný celer dodává každému soustu pikantní křupavost.

 

hlavní chody .

Kapka žebra s kimchi-korejským salátem a bagetou s konfitovaným česnekem
Ochutnejte mistrovské dílo kuchařského umění s naším pokrmem z žeber. Rozpadající se maso doplňuje pikantní kimchi salát, které jsme si sami vyrobili a aromatická bageta obohacenou s konfitovaným česnekem.

Hovězí steak s hlívou královskou a lanýžovou omáčkou, brambory grenaille
Užijte si luxusní chuťovou symfonii s naším hovězím steakem. Měkké a šťavnaté maso se spojuje s plnou chutí hlívy královské a bohatou lanýžovou omáčkou, zatímco drobné brambory grenaille dodávají dokonalou rovnováhu.

Hovězí burger s karamelizovanou cibulí a hořčičnou majonézou, steakové hranolky
Ponořte se do moderního světa s naším hovězím burgerem. Šťavnaté maso je doplněno karamelizovanou cibulí a pikantní hořčičnou majonézou, zatímco křupavé steakové hranolky poskytují dokonalý doplněk.

 

těstoviny a saláty .

Špagety s lanýžovým pestem a žloutkem sypané parmezánem
Okouzlete své smysly s našimi špagetami. Jemné špagety se potápějí do aromatického lanýžového pesta, zdůrazněného žloutkem a posypem parmezánu, vytvářející bohatou chuťovou explozi.


Špagety s dýní julienne a konfitovanou červenou cibulí
Připravte se na návrat k základům s našimi špagetami plnými sezónních chutí. Jemně nakrájená dýně se setkává s medově sladkou konfitovanou červenou cibulí, vytvářející jedinečně osvěžující kombinaci.

 

dezerty .

Gratinovaná krupička s rybízovým sorbetem
Zakončete svůj gastronomický zážitek s naším lahodným dezertem. Naše domácí teplá krémová krupička je doplněna osvěžujícím rybízovým sorbetem, vytvářející dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a svěžestí.

REZERVACE STOLU: Na telefonním čísle +420 703 14 52 53 / u obsluhy restaurace / on-line