Dárkové poukazy: O kapku lepší Vánoce

Vánoční období je tady a s ním přichází i otázka, čím obdaroval své nejbližší? Už si nemusíte dál lámat hlavu, přicházíme s nabídkou něčeho výjimečného a originálního – vánoční dárky z KAPKA resortu! Tyto dárky rozhodně potěší každého, kdo miluje luxusní relaxaci, sportovní vyžití nebo výjimečné gastronomické zážitky.

Poukaz na pobyt v hotelu s jedinečnými výhodami .

Obdarujte své blízké odpočinkem a relaxací v našem luxusním hotelu. Na výběr máte 3 druhy balíčků nebo zakoupení poukazu na libovolně dlouhý pobyt. S poukazem či balíčkem obdarovaní získají také přístup k výjimečným vstupům napříč celým resortem, což zahrnuje wellness, sportovní aktivity a mnoho dalšího.

Samostatný poukaz do KAPKA wellness .

Dopřejte svým blízkým okamžiky čistého uvolnění v našem wellness. Sauny, rekreační venkovní bazén, relaxační místnost – to vše a ještě víc je dostupné s tímto speciálním poukazem.

Poukaz na masáže .

Nabízíme širokou škálu masáží pro různé potřeby. Sportovní masáže pro aktivní jedince, Aromatouch pro ty, kteří touží po relaxaci, maderoterapie pro odbourání stresu a napětí nebo tradiční relaxační masáže. Vyberte tu pravou pro svého obdarovaného.

Permanentka do kryokomory .

Pro milovníky moderních wellness trendů je permanentka do kryokomory perfektním dárkem. Posílení imunity, zlepšení nálady a rychlejší regenerace – to vše díky tomuto inovativnímu zážitku.

Poukaz na individuální tréninky s trenérem .

Pro ty, kteří si potrpí na aktivní životní styl, nabízíme poukaz na individuální tréninky pod vedením zkušených trenérů v našem fitness. Bez ohledu na to, zda je obdarovaný začátečník nebo pokročilý sportovec, tréninky budou přizpůsobeny jeho potřebám.

Privátní Wellness .

Pro ty, kteří si chtějí užít soukromí a luxusu, je tu možnost využít privátní wellness. Osobní prostor, vlastní sauna a whirpool vytváří jedinečný relaxační zážitek.

Pronájem ledové plochy .

Pro milovníky zimních radovánek je k dispozici pronájem ledové plochy. Ať už jde o rodinnou zábavu nebo romantický večer, tato aktivita přinese radost všem věkovým kategoriím.

Poukaz do KAPKA restaurace nebo BAUER shopu .

Gurmáni si jistě oblíbí poukaz do naší KAPKA restaurace, kde na ně čekají lahodné pokrmy připravené z vždy čerstvých surovin. Dále pořádáme tematické večery či různé zajímavé degustace. Například v lednu pro Vás chystáme 6. 1. zvěřinové hody a 19. 1. degustaci rumu!

Pro ty, kteří milují luxusní značky, je tu také možnost využít poukaz v našem exkluzivním BAUER shopu.

Nemůžete si vybrat? I pro vás nerozhodné máme řešení v podobě hodnotového poukazu, který obdarovaný může uplatnit dle svého výběru v celém resortu. Udělejte svým blízkým radost a darujte jim nezapomenutelný zážitek z KAPKA resortu!