5 důvodů, proč navštěvovat AromaTouch terapii

Každý z nás má svůj vlastní způsob, jak se odreagovat a najít klid uprostřed rušného světa. Jednou z nejnovějších a nejúčinnějších cest k harmonii a pohodě je AromaTouch terapie. Tato zázračná kombinace esenciálních olejů a jemných masážních pohybů dokáže učinit zázraky pro naše tělo i duši. Pokud váháte, zda se do této terapeutické náruče ponořit pravidelně, přinášíme vám pět nepřehlédnutelných důvodů, proč byste měli svému tělu dopřávat tuto lahodnou oázu uklidnění.

Vítej, Relaxace!

Každodenní shon a nápor povinností mohou zanechat na našem těle a mysli hlubokou stopu. AromaTouch terapie je jako teplé objetí pro vaše smysly. Kombinace doteku a esenciálních olejů pohladí vaše svaly a uvolní napětí, zatímco vám umožní ponořit se do hluboké relaxace. Je to chvíle, kdy si můžete dovolit vypnout a poskytnout svému já prostor k regeneraci.

Síla imunitního boostu .

Proti vlně virů a bakterií se stává naše imunita naším nejlepším spojencem. AromaTouch terapie využívá esenciální oleje s přirozenými antimikrobiálními vlastnostmi, které mohou posílit váš imunitní systém. Pravidelná návštěva terapie tak může znamenat méně dní strávených v boji s nemocí a více dní strávených plnými energie.

Energie emocionální harmonie .

Vůně mají mimořádný vliv na naše pocity a nálady. AromaTouch terapie nejen osvěží vaše smysly, ale také pomůže harmonizovat vaše emoce. Díky specifickým olejům se můžete těšit na povzbuzující výlet do světa pozitivních emocí a duševní pohody.

Osvobození od bolesti a napětí .

Každý z nás zná ten pocit neustálé bolesti nebo nepříjemného napětí. AromaTouch terapie může být vaší tajnou zbraní proti těmto nepříjemnostem. Díky unikátním kombinacím esenciálních olejů a masážních pohybů se můžete zbavit bolesti a napětí, které vám brání žít naplno.

Záblesk osobního klidu .

Náš svět je plný zvuku, ruchu a chaosu. AromaTouch terapie vám nabídne klidný úkryt, kde se můžete odpojit od všeho okolního. Je to chvíle, kdy můžete naslouchat svému vnitřnímu klidu a soustředit se na své vlastní pocity.

Průběh terapie .

Samotná terapie probíhá ve čtyřech fázích, kdy se postupně nanáší esenciální oleje a pomalými tahy se vmasírovávají do pokožky těla na zádech a chodidlech. Je důležité používat pouze čisté oleje terapeutické kvality, v této masáži v Kapka resortu používáme oleje firmy dōTERRA označované jako CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade) – certifikované, čisté oleje terapeutické třídy.Masážní postup sestavil Dr.Hill, zkušený a uznávaný odborník v oboru aromaterapie. Spojil v ní své znalosti západní a východní medicíny s působením éterických olejů. V jednotlivých fázích se zaměřujeme na:

  • Odstranění stresu, kdy používáme dva oleje - LEVANDULI a směs olejů BALANCE™ (smrk, růžové dřevo, kadidlo, marocký heřmánek).
  • Redukce toxické zátěže. Oleje použité v této fázi vynikají schopností redukovat škodlivé mikroorganismy a neutralizovat volné radikály. Používáme olej MELALEUCA (Tea tree) a směs OnGuard™ (planý pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus radiata, rozmarýn).
  • Redukce zánětlivých procesů. Použité oleje v této fázi: Směs AromaTouch ™ (cypřiš, majoránka, máta, bazalka, grapefruit, levandule), směs DEEP BLUE™ (libavka, kafr, máta, marocký heřmánek, heřmánek pravý, slaměnka, osmanthus – vonokvětka).
  • Obnovení rovnováhy autonomní nervové soustavy, v poslední fázi využíváme účinků olejů PLANÉHO POMERANČE a MÁTY PEPRNNÉ.

AromaTouch terapie je víc než jen relaxace. Je to způsob, jak se postarat o své tělo i duši, jak posílit imunitu a harmonizovat emoce. Je to vstupenka do světa, kde klid a pohoda dominují. Proč si tuto cestu k pohodě nezkusit? Vaše tělo a mysl to jistě ocení. Svůj termín si můžete domluvit telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

+420 703 14 52 51 / recepce@kapkaresort.cz

newsletter .

Mějte přehled o každé kapce. Přihlaste se k newsletteru a dozvíte se jako první o všech plánovaných akcích, událostech, akčních nabídkách a slevách.