Zážitkový hobby hokejový víkend na Kapce

Default sample caption text

Zážitkový hobby hokejový víkend na Kapce

U nás na Kapce můžete vyzkoušet zažítkový víkend pro Váš hobby tým! 

Tuto možnost, již využil první tým, Frýdlant Foxes, který k nám minulý víkend zavítal. 

Spolu s týmem jsme vymysleli pestrý program, který jim ukázal mnoho stránek resortu a také Vsetína. 

Program začal v sobotu, když proběhl zápas na Kapce mezi Frýdlantem Foxes a hráči z našeho hobby týmu, který vede Tomáš Vávra. Zápas se uskutečnil v plné parádě, tedy i s rozhodčím a časoměřičem. Hrálo se 3×15 minut čistého času.

Po napínavém zápase, se kluci převlékli a přesunuli se podívat na prvoligový hokej VHK – Jihlava, kde jsme jim zajistili lístky. Proběhl pak přesun na Kapku na „stmelovací“ večeři. Den jsme zakončili tak, že jsme vzali tým a ukázali jim Vsetínský noční život a navštívili vyhlášenou hospodu u Lva. Zkrátka „Vsetín musíš zažít“.

V neděli dopoledne absolvovali intenzivní trénink na ledě s naším hlavním trenérem Tomášem Vávrou.

Po tréninku a bohaté snídani se kluci přesunuli do wellness na zasloužený odpočinek a relax. Tímto jsme celý program zakončili. 

Doufáme, že jsme tento tým neviděli naposledy a že si to užili stejně jako my.

Podobný program můžete u nás zažít také. Stmelí váš tým a zažijete hokejové město Vsetín. Ozvěte se nám a vše můžeme společně naplánovat.

Zpětná vazba od hráče týmu Foxes:

„Nádherný nový resort ve kterém myslí na vše! Od úvodního vstupu do arény, kde na Vás dýchne atmosféra jako z NHL, skvělé vybavené šatny, perfektní led a skvělé zorganizovaném programu pro amatérský hokejový team. Přátelský zápas se nesl v duchu názvu „přátelský“ s rozhodčím, led obrazovkou s časomírou a atmosféru umocnili pár domácích návštěvníku a hosté restaurace, kde Vám dají skvělé najíst a po zápase se osvěžit i nějakým pivkem! Zápas domácího mužstva Vsetín na Lapači, opravdu člověk musí zažít, skvělá atmosféra jak na stadionu tak i mimo něj. Druhý den ráno o to co byl zápas přátelštější o to intenzivnější trénink, ale to nám vůbec nevadilo, ba naopak tvrdě na cvičišti, lehce na bojišti! Toto vše bylo zakončeno skvělým wellness s velkou dávkou různých saun, vířivky a někteří to zvládli i s masáží! Za Foxes, rozhodně můžu říct, skvělý „Teambuilding“ nejen pro amatérské hokejové teamy! Rozhodně se těšíme na další výjezd…“

Hobby hokejový víkend_Kapka resort_Vsetín