VK SKILLS víkendový kemp 29.7. – 30.7. 2023

VK SKILLS víkendový kemp 29.7. - 30.7. 2023

V posledním červencovém víkendu proběhl v KAPKA resortu hokejový kemp pro děti, který vedli zkušení trenéři Lubomír Konečný a Tomáš Vávra. Naše spolupráce s VHK Robe Vsetín se tak rozvinula o další zajímavou akci pro mladé hokejisty. ,,Chtěli jsme společně uspořádat něco většího a i díky spolupráci s Enervitem, jsme mohli dětem poskytnout podmínky rovnající se profesionálním sportovcům a dosáhnout tak maximálního komfortu během celé akce,” komentují oba trenéři. Kapacita kempu byla maximálně naplněna, program kempu byl nabitý do poslední minuty. ,,Velkým plusem byl video rozbor, kdy se děti mohly vidět přímo během tréninkového procesu,” hodnotí dále Tomáš Vávra. O sportovní přípravu mimo led se mladým hráčům postaral kondiční trenér Honza Machovjak. V nedělním programu se připojila také trenérka krasobruslení Bety Štramberská, která klukům ukázala techniku bruslení v novém světle a ukázala, jak ji povýšit na další úroveň . ,,Během celého kempu s námi spolupracovali také hráči A týmu VHK Robe Vsetín, Adam Hořanský a Ondra Smetana, kteří mladým nadějím mohli předat i své vlastní poznatky a zkušenosti. Tímto všem moc děkujeme za pomoc a spolupráci,” dodává Luboš Konečný, ,,rádi bychom pokračovali v podobném duchu i v blízké budoucnosti, ale s větším počtem dětí a delší časovou dotací, pevně věříme, že se nám to podaří.” 

Děkujeme oběma trenérům a všem, kdo se podíleli na organizaci celé akce a těšíme se na další jim podobné v našem KAPKA resortu.

newsletter .

Mějte přehled o každé kapce. Přihlaste se k newsletteru a dozvíte se jako první o všech plánovaných akcích, událostech, akčních nabídkách a slevách.