Svatý Valentýn v KAPKA resortu

Přijďte si dopřát o KAPKU víc lásky .

Zamilované duše, připravte se na nezapomenutelný Valentýn plný lásky, relaxace a vzájemného spojení v našem KAPKA resortu!

Naše speciální valentýnská nabídka zahrnuje .

🌹 Valentýnské rituály ve wellness .

Přijďte a nechte se hýčkat našimi láskyplnými rituály ve wellness, které budou probíhat od 17:00 a 19:00. Věnujte tento den relaxaci s vaší milovanou polovičkou.

🏝️ Privátní wellness pro dva .

Pro ty, kteří touží po intimitě a soukromí, mámek dispozici pronájem privátního wellness. Užijte si chvíle pouze ve dvou a nechte se unášet proudem lásky a relaxace.

🍽️ Romantická večeře v Kapka restauraci .

Oslavte svou lásku exkluzivní večeří v naší Kapka restauraci a vyberte si z našeho á la carte menu nebo zkuste jeden z našich výborných burgerů. Ochutnejte náš valentýnský dezert, který rozproudí vaše smysly a posílí vaše pouto.

🌙 Valentýnská noc v KAPKA hotelu .

Prodlužte si svůj pobyt a prožíjte valentýnskou noc v našem luxusním KAPKA hotelu. Ubytování zahrnuje bufetovou snídani v ceně, 50% slevu na wellness a zdarma vstup do fitness zóny.

Nechte se zahalit do atmosféry lásky a pohody našeho resortu a vytvořte si společně nezapomenutelné okamžiky plné romantiky. Rezervujte si své místo co nejdříve, kapacita je omezena!

Pro rezervace a další informace nás neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Těšíme se na vás!

S láskou,

Tým KAPKA resortu

blog .

kalendář akcí