škola bruslení 2022/23 .

škola bruslení pro děti ZŠ/MŠ .

Nabízíme kurzy bruslení „na klíč“ pro mateřské a základní školy. Tato skupinová výuka je určena jak pro začátečníky, tak pro pokročilé děti a vede ji tým našich zkušených instruktorů. Dokončili jsme náš první ročník a rádi bychom se s vámi podělili o několik zajímavých údajů.

škola bruslení s Kapkáčem ve školním roce 2022/2023 .

V loňském školním roce jsme spolu s otevřením Kapka resortu spustili také školu bruslení pro děti, které se mohly zúčastnit všechny školy a školky z blízkého i vzdálenějšího okolí. Postupně jsme oslovovali vzdělávací subjekty s nabídkou kurzů bruslení, včetně možnosti zajištění dopravy na Kapku a zpět naším autobusem, zapůjčením bruslí a přileb pro děti zdarma, což bylo pozitivně hodnoceno. 

Rádi bychom se s vámi podělili o pár čísel, které jsme v rámci vyhodnocení tohoto školního roku dostali:

 • 39: Počet základních a mateřských škol, které se bruslení zúčastnily.
 • 1348: Celkový počet dětí, které jsme za 9 měsíců naučili bruslit.
 • 162: Celkový počet hodin, které naši instruktoři na ledě s dětmi strávili.

zpětné vazby .

Protože je pro nás zpětná vazba a spokojenost dětí, rodičů i pedagogických pracovníků velmi důležitá, rozhodli jsme se požádat školy a školky o následné vyplnění dotazníků spokojenosti. Dostali jsme od nich výslednou známku 1,3. Což je skvělý výsledek. 

Díky zpětným vazbám se můžeme podělit také o pár pěkných slov, které nám poslali spolu s vyplněným dotazníkem.

 

 • „Velmi se mi líbil přístup trenérů k dětem, jejich ochota při
  zapůjčení výstroje a upevnění bruslí. Celkově komunikace byla velmi vstřícná se všemi zainteresovanými zaměstnanci Kapky.
  Děkujeme.“

  Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína
 • „Děkujeme Kapce a všem trenérům za profesionalitu,
  trpělivost a laskavý přístup k dětem.“

  MŠ Vsetín Benátky 1175
 • „Škola bruslení na Kapce je velmi dobrý projekt, se kterým jsme byli všichni moc spokojeni. Pokud se úroveň nezmění, budeme moc rádi s dětmi jezdit i v příštích letech. I přesto, že se jednalo o první
  ročník, vše klapalo jak mělo a nebyl žádný větší
  problém. Děkujeme.“

  ZŠ Valašská Polanka

Máme spoustu pozitivních ohlasů a recenzí a to nás pohání dál ke zkvalitňování poskytovaných služeb. . Během léta jsme proto spolu s instruktory vypracovali metodiku Školy bruslení s Kapkáčem, ve které se zaměřujeme nejen na strukturu jednotlivých lekcí kurzu, ale také na systematičnost, návaznost jednotlivých lekcí a hlavně na ještě větší posílení kvality celého kurzu. Dále jsme postupně navýšili kapacity půjčovny bruslí a přileb.

S radostí tak můžeme říct, že od září budeme spouštět další rok naší Školy bruslení s Kapkáčem a těšíme se, co nového nám tento ročník přinese.

V případě zájmu o kurz se neváhejte obrátit emailem na zuzana.gaskova@kapkaresort.cz.