Školní výlet v KAPKA resortu

Školní výlet je pro děti vždycky vzrušující zážitek. Kapka resort nabízí skvělou možnost, jak prožít nezapomenutelný den plný zábavy a aktivit. Pro výlety škol a mateřských škol je náš resort ideální volbou. Rádi pro vás připravíme program trvající 3-4 hodiny s instruktory, oběd a zajistíme dopravu. A co vše by mohl váš výlet zahrnovat?

Program na míru pro vaše žáky | Každá třída je jedinečná, a proto jsme připraveni přizpůsobit programy tak, aby odpovídaly věku a zájmům vašich žáků. Od interaktivních her až po vzdělávací workshopy, máme vše, co potřebujete pro vytvoření zábavného a vzrušujícího dne.

Profesionální instruktoři | Bezpečnost je u nás na prvním místě. Naši zkušení instruktoři se postarají o to, aby vaši žáci prožili bezpečný, ale zároveň nezapomenutelný den.

Ledová plocha | Děti se mohou těšit na ledovou plochu, kde si mohou zahrát hokej nebo zabruslit. Instruktoři jsou k dispozici, aby pomohli s technikou bruslení nebo organizací zábavných her.

Multifunkční hřiště | Naše moderní hřiště je vybaveno nejen pro běžné sportovní aktivity jako jsou fotbal, volejbal či basketbal, ale také pro týmové hry a soutěže, které podporují spolupráci a komunikaci mezi žáky.

Jóga sál | Poskytněte svým žákům chvíli klidu a relaxace v našem prostorném jóga sále. Zkuste lekci tohoto oblíbeného lifestylu, je to skvělý způsob, jak zklidnit mysl a posílit tělo.

Oběd v restauraci | Vaše děti si mohou po náročném dopoledni vychutnat chutný oběd v naší restauraci, který dodá energii pro odpolední aktivity.

Doprava tam i zpět | Nechte naše profesionální řidiče, aby se postarali o dopravu tam i zpět, a vy se můžete plně soustředit na pohyb a zábavu.

Pro více informací o našich školních výletech a možnostech rezervace nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu, abychom zajistili, že váš školní výlet na Kapce bude nezapomenutelným zážitkem pro vaše žáky i pro vás.

 

Nečekejte a rezervujte si svůj termín ještě dnes!

Kontakt: zuzana.gaskova@kapkaresort.cz , +420 737 931 390

blog .

kalendář akcí