Setkání absolventů KAPKA4ever

Setkání absolventů prvního ročníku výzvy Kapka4ever se uskutečnilo v pátek 16.února 2024 v salonku restaurace Kapka resortu. Zúčastnilo se více než 30 absolventů a účastníků. Večer zahájili úvodní proslovy od Dušana Kotrly a Martiny Hovořákové, které tak úspěšně odstartovaly akci nabytou vzpomínkami a zážitky z ujetých kilometrů výzvy.

Vrcholem večera bylo slavnostní odhalení pamětní desky, které provedl starosta města Vsetín, pan Jiří Čunek. Následně Marek Chytka prezentoval plán a trasu druhého ročníku tohoto projektu. Nová trasa mezi účastníky vzbudila velký zájem a očekávání.

Jedním z dalších highlightů večera byla přednáška Romana Kalabuse o jeho projektu X: Světem na kole, který představil jeho cestu napříč kontinenty na dvou kolech. Prezentace zaujala a nabídla inspiraci pro další aktivity.

Po oficiální části se účastníci měli příležitost navzájem poznat a domluvit si společné jízdy na další rok. Tato část události byla plná energie a nadšení, kdy se lidé sdružovali kolem společné vášně a zájmů.

Setkání hodnotíme jako velmi úspěšnou událost, která nejenže přinesla zajímavé vzpomínky, ale také poskytla motivaci a plány do budoucna pro všechny zúčastněné.