Rodinný pobyt v KAPKA resortu

Perfektní volba pro Vaši rodinu


INFORMACE . REZERVACE

+420 703 14 52 51

recepce@kapkaresort.cz

kapka_resort

Pokud hledáte dokonalý rodinný pobyt, KAPKA resort na překrásném Valašsku je ideálním místem pro vás a vaše děti. Tento moderní resort kombinuje komfortní ubytování, skvělé jídlo a širokou škálu aktivit, které zaručí nezapomenutelné chvíle pro celou rodinu.

Hotel pro rodinu s dětmi

Náš resort nabízí ubytování v hotelu inspirovaném přírodou, který je ideální pro rodiny s dětmi. Prostorné a pohodlné pokoje poskytují dostatek místa pro odpočinek po dni plném dobrodružství. Jako hosté hotelu máte navíc snídani formou bufetu a přístup do fitness centra v ceně a za zvýhodněnou cenu si můžete užít relaxaci v přilehlém wellness.

Výlety do okolí hotelu vhodné pro děti

Valašské muzeum v přírodě: Toto muzeum pod širým nebem nabízí interaktivní expozice a programy pro děti, kde se mohou dozvědět o životě na Valašsku před mnoha lety.

 

Zřícenina hradu Hukvaldy: Prozkoumejte tuto historickou zříceninu a užijte si výhledy na okolní krajinu. Cestou můžete vidět sochu lišky Bystroušky, oblíbeného hrdiny z opery Leoše Janáčka.

 

Stezka v korunách stromů: Vydejte se na dobrodružnou stezku v korunách stromů, kde můžete obdivovat přírodu z výšky a užít si nádherné výhledy.

 

Cyklostezky: Pro milovníky jízdy na kole je k dispozici mnoho cyklostezek vhodných pro rodiny s dětmi. Pronajměte si kola v resortu a vydejte se na celodenní výlet.

 

Přírodní rezervace Čertův mlýn: Ideální místo pro nenáročnou procházku s dětmi, kde mohou obdivovat přírodní krásy Beskyd a možná i spatřit nějakou lesní zvěř.

 

ZOO Lešná Zlín: Jen krátká jízda autem od resortu vás zavede do městské zoo, která je jednou
z nejnavštěvovanějších turistických destinací na Moravě. V Zoo Lešná Zlín za jeden den procestujete celý svět díky expozicím představujícím Afriku, Asii, Austrálii a Ameriku. Kromě široké škály zvířat nabízí zoo také vzdělávací programy, krmení rejnoků v Zátoce rejnoků a různé restaurace s občerstvením. Zoo se pyšní oceněním za odchov dvojzoborožců indických a za pavilon slonů afrických v Karibuni.


Aquapark Frenštát pod Radhoštěm:
Perfektní místo pro den plný vodních radovánek. Aquapark nabízí bazény, tobogány a další vodní atrakce, které zabaví děti každého věku.


Pustevny a Radhošť:
Vydejte se na pěší túru nebo lanovkou na Pustevny a navštivte sochu Radegasta
na Radhošti. Cesta nabízí krásné výhledy a spoustu příležitostí k rodinným fotkám.


Lanové centrum Tarzanie:
Všem malým dobrodruhům doporučujeme návštěvu lanového centra, kde si mohou vyzkoušet různé lanové překážky pod dohledem zkušených instruktorů.


Horský hotel Soláň:
V létě nabízí skvělé turistické trasy a v zimě lyžování vhodné pro celou rodinu.

Dětské hřiště

Od 1. června 2024 se mohou malé děti těšit na nové dětské hřiště přímo v areálu KAPKA resortu. Hřiště bude navrženo tak, aby bylo bezpečné a zábavné pro děti všech věkových kategorií. Rodiče tak mohou relaxovat v KAPKA bistru a užívat si pohodu, zatímco jejich děti budou pobíhat a hrát si na čerstvém vzduchu.

Family Friendly Resort

KAPKA resort je skutečně family friendly místem, které podporuje rodinné hodnoty a aktivní způsob života. Kromě hotelového ubytování a dětského hřiště nabízí resort také širokou škálu dalších aktivit, jako je wellness, restauraci s dětským menu a koutkem, fitness centrum, ledovou plochu a dokonce i kryokomoru, která pomáhá nejen sportovcům, ale i běžným návštěvníkům zlepšit jejich zdraví a pohodu. A co víc, máme k zapůjčení elektrokola, která si jako hoteloví hosté můžete pronajmout.

Rodinný pobyt v KAPKA resortu je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají kombinaci relaxace, zábavy a aktivního odpočinku. Díky modernímu vybavení a různorodým aktivitám si zde každý najde to své. Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v srdci Valašska.

Pro více informací a rezervaci navštivte kapkaresort.cz nebo kontaktujte recepci na čísle +420 703 14 52 51.

kalendář akcí .

kalendář akcí