Kapka4ever: oficiální ukončení výzvy

ukončení výzvy na 150 Km .

Kapka resort, 4EVER a Valašsko 

Kapka4ever je projektem, který vznikl spojením těchto tří subjektů. Cílem bylo vymyslet cyklistickou trať, která bude výzvou především pro majitele elektrokol. Ono totiž ujet 150 km Valašskem je opravdu těžký oříšek.  K naší radosti se výzvy zúčastnili i jezdci na standardních kolech a to už byly opravdu solidní sportovní výkony. A v čem celá akce spočívala? Účastníci museli zvládnout tuto náročnou trasu s velkým převýšením do 24 hodin. Podmínky splnilo celkem 39 cyklistů a z toho byly 2 ženy! Další desítky nadšenců vyrazilo, ale do cíle se jim už bohužel dostat nepodařilo. 

Default sample caption text

Co nás čeká dál? .

Jména úspěšných pokořitelů výzvy se objeví po novém roce na zdi v Kapka resortu.  

Všichni jmenovaní se samozřejmě posouvají do dalšího kola. Pokud úspěšně absolvujete tři výzvy, máte nárok na Zlatou Kapku.  

Koncem ledna 2024 se uskuteční meeting všech úspěšných absolventů prvního ročníku Kapka4ever. Informace budou rozeslány v dostatečném předstihu. 

V současnosti připravujeme tratě pro druhý ročník Kapka4ever. Pojede se v jihozápadní části Valašska a bude mít opět 150 km. Vystřídá všechny povrchy a převýšení bude trochu menší. Jednotlivé záchytné body trasy budou pod kontrolou systému GPS a bude nutné je akceptovat. Její podrobný popis se dozvíte již brzy. 

  

Všem účastníkům děkujeme, že se této jedinečné výzvy zúčastnili. Díky Vám a Vašim zpětným vazbám, můžeme další ročník posunout zase o kus dál. Těšíme se na další sezónu!  

medaile_Kapka4ever
logo valassko
4E logo

newsletter .

Mějte přehled o každé kapce. Přihlaste se k newsletteru a dozvíte se jako první o všech plánovaných akcích, událostech, akčních nabídkách a slevách.