KAPKA pro firmy

Potřebujete reprezentativní prostory pro firemní workshop či školení vašich zaměstnanců nebo partnerů? Odpověď zní: KAPKA resort. Chcete strávit pracovní chvíle v příjemných prostorech a poté si kvalitně užít volný čas relaxem v úžasném wellness? Ano, v KAPKA resortu je to možné. Preferujete aktivní odpočinek před relaxací, máte rádi kvalitní jídlo? Do třetice odpovíme KAPKA resort. 

Hledáte vhodné prostory k vícedenní pracovní akci? I toto náš resort nabízí, hotel s 18 moderními a pohodlnými pokoji. A pozor, není to jen tak obyčejný hotel, v rámci tohoto ubytování naleznete také vlastní ledovou plochu.

KAPKA resort představuje multifunkční komplex, který nabízí firemní akce na míru. Ubytovat umíme až 72 hostů, celá restaurace má kapacitu 130 lidí a samostatně oddělený salonek pojme 38 lidí. Kromě zmíněné ledové plochy u nás naleznete také fitness, jóga sál, kardio zónu, kryokomoru, wellness, privátní wellness a venkovní multifunkční hřiště.

Máme zkušenost s pořádáním malých firemních porad pro 6 osob zakončených obědem, přes delší porady s degustační večeří, až po akci pro velkou banku a její zaměstnance v počtu 130 osob. Konaly se u nás také vícedenní akce se skupinovými lekcemi a wellness. Umíme připravit aktivní program, kde můžete využít ledovou plochu k bruslení nebo lekci kruhového tréninku, Tabaty či TRX, šité přímo pro vás. Populární je také ranní Morning flow cvičení, které nastartuje váš den. Díky kryokomoře můžete vyzkoušet, jaký je to pocit strávit 3 minuty v -120 stupních. Blahodárné účinky otužování a vyplavené endorfiny vás tak naladí na pracovní den nebo jej příjemně zakončí. 

K zapůjčení máme 8 elektrokol a rádi poradíme, kam vyrazit na vyjížďku. Máte radši turistiku? Není pro nás problém nachystat vám trasu po okolních stezkách. Chtěli byste na větší výlet? Rádi pro vás zařídíme např. výlet na Pustevny a blízkou Stezku Valašku. Díky vlastnímu autobusu pro nás není problém zajistit jakýkoliv výlet, který vás napadne. Jsme otevřeni vašim dalším nápadům a požadavkům, protože nemožné pro nás neexistuje.

I v restauraci vám dokážeme splnit vaše přání. V nabídce máme více druhů rautů, degustační menu a samozřejmostí je á la carte menu, které pravidelně obměňujeme.
K vašim poradám umíme nachystat také coffeebreaky. Pokud se rozhodnete u nás přenocovat, ráno na vás bude čekat vynikající bohatá rautová snídaně.

Profilování bruslí_Kapka resort

Jaké jsou tedy Vaše možnosti .

  • Školící prostory – světlý salonek s velkoplošnou TV, kde můžete prezentovat svůj obsah, o kapacitě 38 osob. Tyto reprezentativní prostory můžete využít ke svým potřebám, předávání informací či různým školením. Jelikož je salonek součástí restaurace, zajištění občerstvení v podobě teplých a studených nápojů, je samozřejmostí.
  • Jednodenní firemní workshop – nemáte ve firmě adekvátní prostor k větší firemní poradě? Pomohl by vaši firmě brainstorming v novém prostředí? Můžete využít našich prostor a zakončit firemní den třeba degustační večeří nebo ochutnávkou vín.
  • Vícedenní firemní workshop – je váš program delší a záležitosti, které potřebujete posunout, vyžadují více času? Rádi vám nabídneme služby našeho hotelu. O váš stravovací i pitný režim se kvalitně postará naše restaurace a bar.
  • Teambuilding – potřebujete utužit vztahy mezi kolegy? Nechte je vybít energii při hokejovém zápase nebo na aktivní lekci tabaty. Odměňte své zaměstnance třeba relaxační masáží. Budovat pozitivní vztahy můžete také ve wellnes nebo večer u piva či sklenky kvalitního vína.
  • Prostory pro volnočasové akce – zabýváte se pořádáním akcí pro své klienty? Udělejte víkendový event u nás. Rádi vám nabídneme naše prostory za výhodných podmínek. Váš úspěšný business = naše spokojenost.

Těšíme se na vás v KAPKA resortu.

#kapkaprofirmy

 

KONTAKTNÍ OSOBA:  zuzana.gaskova@kapkaresort.cz

 

newsletter .

Mějte přehled o každé kapce. Přihlaste se k newsletteru a dozvíte se jako první o všech plánovaných akcích, událostech, akčních nabídkách a slevách.