Kapka jógy + wellness

Sobotní zenová odpoledne .

Máte rádi jógu i wellness? Chcete si po celém týdnu kapku oddychnout, zastavit se a dopřát si pár hodin zaslouženého oddychu? 

Právě pro vás nabízíme speciální sobotní zenový balíček, při kterém zapomenete na starosti všedních dní. Vědomě navnímáte své tělo, budete objevovat a učit se respektovat jeho potřeby i limity, uvolníte vnitřní napětí a stres a dopřejete si na moment ten luxus jenom tak ‘být’. 

Hodinové lekce jógy jsou vhodné pro úplné jógové začátečníky stejně jako zkušené jogíny. Jsou vedeny v klidném tempu s důrazem na správné provádění jednotlivých jógových pozic tak, aby v nich Vaše tělo načerpalo vše potřebné na fyzické úrovni a aby došlo i k celkovému zklidnění Vaší mysli. 

Uvolnění, zklidnění a celková pohoda nastolená během lekce bude pokračovat během následného 1.5 hodinového pobytu v našem krásném wellness centru, které si každý jogín může vychutnat zcela podle libosti. 

Program odpoledne .

14:45 Sraz v jógovém sále (přízemí, kousek od hlavní recepce) 

15:00–16:00 Jemná jóga zaměřená na postupné uvolnění fyzického i psychického napětí zakončená příjemnou vedenou relaxací (savasanou) 

16:00–16:15 Ukončení lekce, přechod do wellness centra 

16:15–18:15 Pobyt ve wellness centru 

Užitečné informace .

DATUMY KONÁNÍ: 

·  18. 11.2023 (sobota) 

·  2.12.2023 (sobota) 

LEKTORKY JÓGY: Klára Valčíková a Nika Vojkůvka
~certifikované lektorky jógy s několikaletými zkušenostmi s vedením klasických lekcí jógy i s pořádáním oblíbených jógových pobytů v ČR i v zahraničí ~zakladatelky úspěšné platformy ONLINE ZEN
www.onlinezen.cz (vítězky 16. ročníku startupové soutěže Můj první milion) 

~lektorky se v jednotlivých lekcích střídají 

CENA BALÍČKU: 690 Kč 

REZERVACE: +420 703 14 52 51 

Kapka jógy + wellness