Kapka hobby liga–přihlášení do soutěže

Zúčastni se druhého ročníku Kapka Hobby Ligy a objev svou vášeň pro hokej!

Toužil jsi někdy po tom, stát se součástí hokejového týmu a prožívat vášeň pro tento sport? Nyní máš šanci! Představujeme ti Kapka Hobby Ligu – dokonalou příležitost pro amatérské hokejisty, kteří mají omezené nebo žádné zkušenosti s oficiálním ledním hokejem. 

Naše liga je navržena speciálně pro hráče, kteří nikdy nebyli registrovanými hráči ledního hokeje. Chceme ti dát možnost vstoupit do světa hokeje a zažít vzrušení z týmového sportu na vlastní kůži. 

 

Co můžeš očekávat?

  • Skvělá atmosféra: Liga je postavena na duchu fair play a radosti ze hry. Zde nejde jen o vítězství, ale o potěšení z každého zápasu.
  • Časoměřič: Každá minuta se bude počítat.
  • Zkušení rozhodčí: Každý zápas bude spravedlivě řízen zkušenými rozhodčími, kteří zajistí, že budeš hrát ve férovém prostředí.
  • Intenzivní zážitek: Zápasy budou trvat 3x15 minut čistého času, takže si opravdu přijdeš na své a zažiješ tu správnou hokejovou akci.
  • Ceny pro váš tým: Pro hráče Kapka Hobby Ligy jsme připravili zvýhodněné ceny v Bauer shopu, možnost broušení bruslí, a dokonce týmovou večeři v naší restauraci.

Termíny a důležité informace .

 

IDEÁLNÍ POČET TÝMŮ: 8 týmů, základní část dvoukolově každý s každým, což znamená 14 zápasů pro každý tým. 

HRACÍ DNY: Pondělí a středa s začátky okolo 20 hodiny, aby to bylo pro všechny pohodlné. 

ZAČÁTEK LIGY: 11. září 2023

CENA: na e-mailové adrese ledovaplocha@kapkaresort.cz

PŘIHLÁŠKY DO SOUTĚŽE: Pošli nám svou přihlášku do 31. srpna na e-mailovou adresu ledovaplocha@kapkaresort.cz a staň se součástí Kapka Hobby Ligy! 

Pokud jsi vždycky chtěl vyzkoušet hokejovou hru na ledě a zažít adrenalin z týmové soutěže, Kapka Hobby Liga je pro tebe přesně to pravé. Přihlaš se již s tvým týmem nyní a začni svou hokejovou cestu s námi!