Dětské hry s hosty Betty&Vojtou

Přijďte si zahrát zábavné hry!

Pěkné a teplé dny se již blíží a my chystáme pro Vaše děti Dětskou olympiádu! Uskuteční se 3. 6. na našich venkovních sportovištích! Tento den bude plný různých aktivit a soutěží, které si děti jistě zamilují.

Naši malí hosté se mohou těšit na pohybové soutěže, kde budou mít možnost se vyřádit a prokázat svou zručnost a obratnost. Bude zde mnoho různých her a soutěží, které přispějí k jejich pohybovému rozvoji a zároveň jim poskytnou spoustu zábavy.

Milovníci kulinářství si také přijdou na své! V rámci stanovišť bude připravena i kulinářská soutěž, která bude pod vedením Betty a Vojty. Jako jedno z mála stanovišť, si zde budou moci zahrát i dospělí.

Máme pro děti připravené také různé atrakce, chilli zónu a malé občerstvení. Na celý program bude dohlížet náš maskot Kapkáč který předá výherní ceny nejlepším olympionikům. 

Těšíme se na Vás a Vaše děti 3. 6. Přijďte strávit den plný soutěží, pohybu, zábavy a možnosti vyhrát dětské olympijské hry!

Program bude probíhat od 9.00–12.00.

Pro účast se prosím registrujte předem na e-mail barbora.jurova@kapkaresort.cz nebo sms na tel. číslo 728 656 702. Pro hry je doporučený věk od 5 do 12 let. Vstupné na hry je dobrovolné.

 

praktické informace .

DATUM KONÁNÍ: 3. 6. (sobota)

ČAS: 9.00–9.30: registrace, 9.30–12.00: průběh her a odevzdávání pasů, 12.00: shrnutí a vyhlášení „zlaté“ hry

CENA: dobrovolné vstupné

REGISTRACE: barbora.jurova@kapkaresort.cz