Hobby turnaj na Kapce

Default sample caption text

Průběh hobby turnaje

Na úplném závěru roku 2022 proběhl na Kapka resortu první Kapka hobby turnaj amatérských týmů. Do turnaje se přihlásily týmy Frýdlant Foxes, Hc Ratiboř, zlínský tým HWHC a místní hobby hokejisté RBNK.
Turnaj se hrál systémem každý s každým. Na každý tým tedy čekala porce 3 utkání. To se hrálo 2×20 min. hrubého času a řídil ho vždy jeden rozhodčí. O pěkné akce nebyla nouze a turnaj ta byl napínavý až do konce. V posledním utkání turnaje se střetli dva dosud neporažené celky, což tento zápas proměnilo v takové malé finále. To zvládli lépe hokejisté z týmu RBNK, kteří přehráli tým HWHC poměrem 8:3. Tímto výsledkem získal první místo v turnaji tým místních RBNK a pohár pro vítěze tak neputoval daleko. Součástí ceny pro vítěze byl pobyt v našem wellness a tak se vítězný tým odebral oslavit svůj triumf právě tam.
Poděkovaní patří také restauraci Kapka resortu, která připravila pro všechny účastníky turnaje zvýhodněné menu. Také o pitný režim bylo postaráno, ráno po příjezdu, čekaly každý tým v šatně připravené vychlazené plechovky piva, které po náročných zápasech přišly hráčům jistě vhod.
Dle vyjádření organizátorů i samotných účastníků se turnaj vyvedl na jedničku a zejména z tohoto důvodu je již vypsán další termín turnaje pro amatérské hokejisty, a to 19.2.2023.
Turnaj bude opět pro 4 – 6 týmu a už nyní se těšíme na další hokejové bitvy.
Zájemci o registraci pište na email: michal.nedbalek@kapkaresort.cz