Aktuální volná kapacita wellness . Není dostupná 

O kapku blíž zdraví
a pohybu

kapku o nás .

Navštivte místo uprostřed beskydské přírody, kde vám ani celý víkend nevystačí na to, abyste si vše stihli užít. Čeká na vás skvělé jídlo, aktivní pohyb, relaxace a aktivity pro celou rodinu. Chtěli jsme, aby rodiny ze Vsetína a okolí měly místo, kde vždy zažijí něco nového, něco jiného. Z této myšlenky vznikl Kapka resort, který svým názvem a konceptem ctí rodinné zázemí, regionální rozvoj a podporuje aktivní způsob života.
hotel_Kapka resort

HOTEL

wellnes-icona

WELLNESS

restaurace-ico

RESTAURACE

Fyzioterapie/rehabilitace/kryoterapie

FYZIOTERAPIE

Ledová plocha Kapka resort

LED

fitness_icona

FITNESS

kalendář akcí .

kalendář akcí

hotel .

Okouzlující hotel inspirovaný beskydskou přírodou najdete přímo v Kapka resortu. Součástí ubytování je vstup do fitness centra a za zvýhodněné ceny si dopřejete odpočinek ve wellness. Na snídani vás čeká čerstvá bufetová snídaně v hotelové restauraci, která nadchne vaše chuťové pohárky.

REZERVACE . INFORMACE

ONLINE | +420 703 14 52 51


Check in: 14:00–22:00 | Check out: do 10:00


recepce@kapkaresort.cz

restaurace .

Restaurace pod vedením zkušeného šéfkuchaře Jaroslava Orsága vás nadchne. Menu složené z čerstvých sezónních surovin se pravidelně mění a své chuťové buňky můžete překvapit vždy něčím jiným. V nabídce najdete i vegetariánská jídla, domácí těstoviny, dezerty vlastní výroby a čerstvé pečivo od našich pekařů. Zastavte se k nám na snídani, oběd, večeři nebo třeba jen na kávu a přesvědčte se sami.

REZERVACE . INFORMACE

+420 703 14 52 53


NE–PO: 7:30–21:00 | ÚT–ČT: 7:30–22:00 | PÁ–SO: 7:30–23:00 


restaurace@kapkaresort.cz

wellness .

Zpomalte a dopřejte si zaslouženou relaxaci v našem wellness, které spojuje moderní design s přírodou. V saunovém světě si vyberete z několika typů saun, na venkovní terase najdete studený a teplý bazének, nerušený klid najdete v odpočinkových zákoutích. Pokud chcete větší soukromí, je pro vás připravená privátní část, která je ideální pro pár nebo menší skupinku lidí.

REZERVACE . INFORMACE

+420 703 14 52 51


PO, ST, PÁ 14:00–21:30 | ÚT, ČT 11:00–21:30 | SO, NE: 10:00–21:30 


recepce@kapkaresort.cz

kryoterapie .

Přijďte se zregenerovat do jednoho z nejmodernějších regeneračních zařízení na Moravě. Chladová terapie pomáhá mnoha profesionálním sportovcům i široké veřejnosti k jejich lepším výkonům a zdravějšímu fungování celého těla. Využijete ji při ošetření akutních uzavřených poranění, poúrazových stavech, bolestech kloubů nebo třeba při léčbě lokálního zánětu.

 +420 703 14 52 51

PO | ST | PÁ | SO:  13.00–19.00
není nutná rezervace, přednost však bude mít klient s rezervací

fitness .

Rozpohybujte se ve třech částech naší fitness zóny. V kardio zóně své tělo rozehřejete, ve fitness části posílíte a v jóga sálu ho zklidníte. Každý si může najít to své. Účastnit se můžete také pravidelných skupinových lekcí nebo vyzkoušet naše zkušené trenéry. Využijte vnitřní i venkovní prostory, kde si můžete zasportovat na multifunkčním hřišti.

REZERVACE . INFORMACE

ROZPIS LEKCÍ | +420 703 14 52 51


PO, ST, PÁ: 7:00–21:00 | ÚT, ČT: 6:30–21:00 | SO, NE: 9:00–21:00


recepce@kapkaresort.cz

led .

K zimě i k resortu Kapka neodmyslitelně patří jedna věc – sport na naší ledové ploše. Slouží profesionálním i nadšeným sportovcům. (Nejen) děti mají příležitost navštěvovat školu krasobruslení, dospělí pak třeba hokejové tréninky a pro širokou veřejnost máme pravidelné bruslení s veřejností a bruslení s hokejkou. Podívejte se na aktuální rozpis a najděte si volnou chvíli, třeba pro svůj večírek, teambuilding nebo tématickou oslavu.

REZERVACE . INFORMACE

fyzio .

Neléčíme pouze symptomy, ale pátráme po příčinách vašich obtíží. Naši fyzioterapeuté pomohou s řešením prevence i akutního problému tak, abyste se ve svém těle znovu cítili dobře. Ke každému přistupujeme individuálně a volíme nejlepší cestu, jak mu dopomoci ke zdravému a přirozenému pohybu. Ať už řešíte konkrétní problém pohybového ústrojí nebo chcete předejít zranění při sportu, jsme tu pro vás.

REZERVACE . INFORMACE

+420 703 14 52 51


PO–PÁ: 8:00–16:30


recepce@kapkaresort.cz

filozofie resortu .

Kapka resort byl vybudován za účelem podpory mládeže, profesionálních sportovců i široké veřejnosti. Chtěli jsme vytvořit místo, kde lidé naleznou chuť k pohybu, kde mohou zlepšovat své dovednosti, dopřát si relax a také skvělou gastronomii. Zkrátka místo, kam se bude člověk rád vracet skrz špičkové služby a příjemnou atmosféru.

Dušan Kotrla
Dušan Kotrla
Investor projektu

máte dotaz? .

  Legend
  1. Your Name (required)
  2. Email Address (required)
  3. Your Message
  [recaptcha]

  kudy k nám? .

  KAPKA RESORT
  Lhota u Vsetína 307
  755 01

  autobusová zastávka:
  Lhota u Vsetína,, Kapka resort

  informace | hlavní recepce
  +420 703 14 52 51
  recepce@kapkaresort.cz