kariéra .

O práci v Kapka týmu

Našim novým kolegům nabízíme práci v moderním prostředí a v progresivním týmu, kde se budou moct neustále posouvat dopředu. A v čem bude naše spolupráce výjimečná? Všechny pracovníky budeme podporovat v jejich kariérním rozvoji. Těšit se mohou na odborné kurzy a mnoho dalších benefitů. Zároveň chceme vytvořit příjemné prostředí, kde všichni budou mít možnost se zapojit do organizačních procesů celého centra, a přijít s jejich inovativními nápady. Chceme to dělat jinak. Půjdete do toho s námi?

Volné pozice .

Resaurace, jídlo, Kapka resort

kuchař / kuchařka

O pozici

Kuchař / kuchařka

náplň práce:

Příprava jídla

Co očekáváme?

~chuť pracovat

~flexibilitu

~spolehlivost

~praxe v oboru

Co nabízíme?

~ HPP

~ mzda po dohodě

~ ostatní podmínky a benefity dle dohody

V případě zájmu nám posílejte životopisy na e-mail jaroslav.orsag@kapkaresort.cz

ledová-plocha-kapka-resort-Hokej

rolbař / rolbařka

O pozici

Rolbař

Obsluha rolby, příprava ledu, údržbové práce

~ HPP

V případě zájmu nám posílejte životopisy na e-mail kontakt@kapkaresort.cz

    Legend
    1. Your Name (required)
    2. Email Address (required)
    3. Your Message
    [recaptcha]